Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feltétlen kell a szerelem? .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltétlen kell a szerelem? .

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, pár napja jöttem össze egy nagyon jó barátommal. tetszik, de szerelmes nem vagyok belé... lehet félek a saját érzéseimtől? egyébként is mirt félek?? ekkora trauma volt nekem az előző kapcsolatom? (első csókom kb olyan jó érzés volt mint egy tökönrúgás. azt nem tom milyen de pár haverom már görnyedezett tőle... nem általam) idővel ez változni fog? megígérte h nem fog sietetni, nagyon rendes... én miért nem vagyok olyan rugalmas, mint más lányok ezen a téren? :( Segítsetek, köszönöm a válaszaitokat. am a srác az osztálytársam :)

~Asis~


2009. jan. 3. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon korán kezded, vááárj még, inkább szakíts a sráccal.

Osztálytársad, ha szakítotok, miután megtörtént, nagyon kényelmetlen.

Ő főleg fiatal hozzá, ne kezdj egy ennyire tapasztalatlannal. Nem kell hozzá szerelem, de tisztelet és bizalom szükséges. Várj még drágám, várj még, eszméletlenül sok időd van.

(Amennyiben a lefekvésen gondolkodsz.)

2009. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj! Lefeküdni semmi képp nem szeretnék egyelőre senkivel se ^^ csak rossz egyedül... ahhoz h (nem szexuálisan) együtt legyünk nem teljes feltétel a szerelem?
2009. jan. 3. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. A szerelem olyan, mint az étvágy: menet közben jön meg igazán - plusz nem is mindig olyan lángoló/tomboló, mint a filmekben/regényekben... És hidd el, épp az a jobbik eset, ha "magadnál maradsz", és nem kábítanak el a rózsaszín fellegek, mert így legalább tiszta fejjel tudsz mérlegelni, látod a másik hibáit is, nem csak a jót, így mindent meg is tudtok beszélni, stb. ... Szóval ez kimondott szerencse, szerintem. Ha minden tekintetben jól érzed magad vele és mellette, és nem hiányolsz semmit, akkor az tökéletesen jó akkor is, ha nem érzed úgy, hogy megtébolyulnál a szerelemtől. Ez kimondottan jó, örülj neki. :)
2009. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hjaj... köszönöm... =)
2009. jan. 3. 18:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit; legyetek boldogok egymással! :)
2009. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
amúúgy... az befolyásolhat h 10 hónapja szerelmes vagyok egy srácba? (a barátom legjobb barátja, meg az enyém is, osztálytársam, úgymond "csapattag" ) cak ő nem szeret engem... úgy. olykor úgy érzem h helyesen tettem h összejöttem vele, máskor meg a hideg kiráz... miért vagyok ilyen? :'(
2009. jan. 4. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!