Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek barát zóna vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek barát zóna vagy több ennél, hogyan tudhatnám meg, hogy mit érez irántam? M

Figyelt kérdés

Megismerkedtem pár héttel ezelőtt egy sráccal egy buliban, azóta kisebb-nagyobb kihagyásokkal beszélünk facebookon. Néha végtelenül aranyos, néha viszont nem tudok kiigazodni azon, amit mond, mert bántó tud lenni, túl haveri.. Amikor találkozunk mindig odajön beszélgetni, ölelget, puszit ad, de ennél több nem történt.

Nem tudom eldönteni, hogy több-e ez, mint szimpla haverkodás, esetleg akar is tőlem valamit. Hogyan tudnám kideríteni anélkül, hogy hülyét csinálnék magamból?



2016. júl. 31. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha felnőtt módjára megkérdeznéd hogy mit szeretne? Nem ciki, de személyesen tedd.
2016. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is tőle kérdezd meg, ő valószínűleg jobban tudja, mint mi.
2016. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!