Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátzónából lehet esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátzónából lehet esélyem még feljutni, sikerült már nektek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 18. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kellenél neki, nem lennél barátzónában.
2015. aug. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha akarsz valamit valakitől azt az első perctől fogva éreztesd vele! Soha de soha ne engedd,hogy betegyen a baráttónájába. Rengetegen gondolják,hogy majd onnan könnyebb lesz meghódítani,ez viszont nem így van.
2015. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

azt mondja nincs meg a kémia = külsőleg nem jössz be neki nem vonzódik hozzád szexuálisan

Ergo a dolog azzal egyenlő mint barátot elfogad de a bugyiba max akkor enged be ha hónapok óta nem dugott egy jót de soha nem fog veled mutatkozni mert nem vagy a zsánere

Röviden ahhoz h átkerülj a barátzónából a számára potenciálisan Alfa hím jelöltek közé drasztikusan meg kell változtatni az életmódodat külsőleg legfőképp ez majd hozza magával a belső tulajdonságok változását...

Valljuk be! Hiú és felszínes társadalom vagyunk ergo az állati világban is a külső számít :D

Mindezt nem azért írom mert egy elkeseredett roncs vagyok... hanem mert érzem a saját bőrömön mióta én is átléptem a saját biztonsági zónámon h egy teljesen más énemet mélyebben megismerjem :)

Sok sikert!

2015. aug. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak szexet akarok vele, mert jól érzem magam vele, meg neki is meg nekem is szexhiányom van. :D
2015. aug. 18. 18:30
 5/7 anonim ***** válasza:
ismerős az érzés :D
2015. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Tapasztalatból mondom, sajnos onnan soha nem lehet kikerülni!
2015. aug. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Friendzóne-ból kijutni? A Holdról egyszerűbb visszajutni a Földre...szerintem felejtsd el, esélytelen.
2015. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!