Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nehéz barátnőt találni úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz barátnőt találni úgy, ha túl megértő, rendes a férfi, megérti a nők problémáit szinte mindig, és még vicces is?

Figyelt kérdés
Ez barátnak kell többnyire a nőknek csak?

2016. jan. 9. 18:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
A humor a retardáltak kenyere, mondd ugyanazt, mint eddig, de mostantól komolyan!
2016. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát nem könnyíti meg a dolgod, de jól kell kezdeni. Te ezzel a stílussal nem teheted meg, hogy barátkozol azzal a nővel, akitől párkapcsolatot akarsz. Rá kell hajtanod, az elejétől tudja, hogy mit akarsz. Azt nagyon nem szeretjük, amikor valaki azért barátkozik velünk, mert meg akar dugni... Meg ezt az egész összebarátkozok vele mert úgy könnyebb lesz felszedni marhaságot. Akkor kerülsz barátzónába ha

-úgy viselkedsz, mint aki barátkozni akar

-ha nem a megfelelő lánynál próbálkozol

Próbálkozz kedves aranyos csendes lányokkal, és próbálkozz náluk, de barátkozz velük. Az elejétől éreztesd, hogy mit akarsz. Akkor simán jó dolog ez, csak TUDJUNK RÓLA MIT AKARSZ.

2016. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 opened paradise ***** válasza:
100%

Ezt a hülyeséget...


Amúgy nem mindegy,hogy valaki vicces,vagy annak gondolja magát.

2016. jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%
Igen, ilyen tulajdonságokkal valóban csupán barátot látnak benned.
2016. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

2. vagyok.

Ja és ezt nem úgy értem, hogy az első randin meg kell próbálni lefektetni a lányt. De ha beszéltek, érintsd meg a karját rendszeresen, hívd el kettesben valahova ha pl munkahelyen / órán találkoztatok, stb. Nem kell feltétlen a randi szót használni, mert az megint kicsit zavaró tud lenni, de hívd el kávézni / teázni / sütizni / vacsizni kettesben. Érj hozzá, nézz a szemébe, flörtölj vele. Az elejétől. Ne a barátja akarj lenni. Az majd ráér, ha már együtt vagytok. Akkor már lehetsz a barátja és meghallgathatod minden nyűgjét, ahogy azt te szeretnéd. De ne ezzel nyiss mert ha úgy is megkaphatja tőled mindezt, hogy nem jártok, akkor barátként fog rád tekinteni. Ha látja, hogy ez a veled való kapcsolat része, akkor meg fogja becsülni a kapcsolatotokat. És rögtön az előnyödre vált ez a tulajdonság, ami amúgy jó és szép, csak tényleg sokan rosszkor mutatják meg.

2016. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ezek pozitív dolgok, mit meg nem adnék egy olyan pasiért, akiben ezek megvannak, de nem minden ezen múlik . Mennyire vagy nyitott? Hol szoktál ismerkedni? Milyen hobbijaid vannak? Milyen zenék érdekelnek? Stbstb. Lehetsz megértő, és akármilyen humoros, ha nem tudtok miről beszélni. :) De mondom, ezek nagyon jó dolgok, de csak ennyivel nem lehet senkit meghódítani. A humor nagyon jó. Nekem is van olyan ismerősöm, akiben ezek megvannak, de sose tudnék vele kapcsolatot kezdeni, mert nem passzolunk össze fontos tereken.


19/L

2016. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
úgyis az aranyos, kedves csajok jönnek be, szóval ezzel megnyugtattál kicsit :)
2016. jan. 9. 18:51
 8/14 A kérdező kommentje:
sztem ez is baj, h velem sok mindenről lehet beszélni, és ki is beszélik magukból a bajokat, én hülye meg segítek, mint egy doki
2016. jan. 9. 18:53
 9/14 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ne legyél túl rendes.
2016. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az elrugaszkodott elméletek ma este is szokásos mennyiségben érkeznek...


Kérdező, szerintem ne kombináld túl. Vagy, amilyen vagy, fogadd el, úgysem lesz belőled bunkó betondarab. A többit #6 leírta.

2016. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!