Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az lenne a nagy kérdésem mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thaiborn kérdése:

Az lenne a nagy kérdésem mert kétségbe vagyok esve hogy barátnőm családja és én köztem van egy kis konfliktus és értelmes segítő emberek segítségét várnam el?

Figyelt kérdés
Az a harci helyzet h barátnőmmel össze vesztünk és hirtelen felindulásből át menetileg szakiítottunk és mondtam olyan dolgokat amiket nem kellet volna es barátnőm meg hallotaezt elmondta az anyáéknak és berágtak.De a barátnőmmel mar tisztáztunk mindent és sikerült meg beszélnünk és ki békültünk.Na de a szülei nem nagyon engedik hogy velem legyen mar es azt mondtak hogy aki ilyet mond a lányomra az nem kell neki.Na de ezt próbálnám megoldani valahogyan kérném a segítségeteket mert a boldogságom múlik rajta nagyon hálás lennek ha segítenetek hogyan beküljek ki a szüleivel. köszönöm a segítséget.

2016. júl. 15. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom lerib@@ncoztvd, vagy valami hasonló csoda dolog, ugye? Ha igen, nem csodálom a haragjukat. A legjobb amit tehetsz, hogy normális barátként viselkedsz, és szereted a lányukat. Egy idő után elfelejtik, ha jó bánsz a lányukkal. 23/F
2016. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:

Idő. Az a segítségedre lesz. Meg a konfliktuskezelés.


26/F

2016. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ülj le velük mint egy felnõtt ember és mond meg nekik,hogy sajnálatos mód egy hevesebb vita során az ember mond olyan dolgokat amiket nem gondol át és sokszor nem is gondolja komolyan. Megbeszélted a lányukkal a dolgokat, bocsánatot kértél tõle és úgy döntöttetek adtok a kapcsolatotoknak még egy esélyt. Ezúton tõlük is szeretnél bocsánatot kérni az elhangzottak miatt és törekedni fogsz rá,hogy ilyen ne forduljon elõ mégegyszer.
2016. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont a lényeget nem írod, hogy mit mondtál.


Ha leútszélizted vagy hasonló, akkor én még azon is csodálkozom, hogy a csaj egyáltalán szóba áll veled...


A szülei meg joggal vannak felháborodva, elvégre a gyereküket szidalmaztad, nem a kutyájukat.


Egyenlőre ne erőltesd a dolgot!

2016. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj neki, hogy ezek után a csaj visszament hozzád, ne várd hogy a szülei is vakok és hül.yék legyenek a szerelemtől.

Az egy dolog, hogy valakivel összeveszel, de az átmeneti szakítás nem létezik. Ott és akkor ti tényleg szakítottatok. Te pedig kiadtad a gőzt, és mindent a fejéhez vágtál, amit a kapcsolat alatt nem mertél: ez figyelmeztető jel, hogy nem szereted, nem tiszteled, emberileg egy nullának tartod.

Az egy dolog, hogy most a csajszi kibékült veled, gondolom némi békülős szex sokat segített a dologban. De lesz még mikor összevesztek, és jobban jársz, ha akkor hallgatsz... Ami persze nem fog menni.


A csaj helyében azon törném a fejem, hogy három ember mond igazat: a gyerek, a részeg, és akinek felba.szták az agyát, tehát te valójában azt gondolod róla, amit akkor mondtál.

És azért lásd be, hogy van benne valami.

2016. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igaza van az utsolsónak igen le R*coztam de az nem igaz hogy nem adtam ki magamből mert vmi baj volt meg beszéltük és meg oldottuk szóval mindent elmondtunk egymásnak és nem voltak ilyen düh kitörések és nem vágtunk egymáshoz semmit
2016. júl. 15. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!