Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért erőlteti ennyire? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőlteti ennyire? Miért mondja egyszer ezt máskor meg azt? Mi lehet valójában dolgok mögött? Csak értelmes választ kérek!

Figyelt kérdés

Volt barátnőm erőlteti vagy is nagyon hajtogatja a barátság dolgot.

Tudja jól h még mindig szeretem őt.

Újra kezdésre csak annyit mondott nem tud velem kapcsoban lenni.

Volt h hetekig nem beszéltünk ő keresett folyamatosan.Mikor kérdeztem miért erőlteti azt válaszolta szüksége van rám fontos vagyok neki.Egyszer áradozik rólam milyen jól esett neki az ajándékaim az h foglakoztam vele stb.

Egyszer azt állitja van valakije utána meg reménytelenűl szerelmes valakibe egyszer meg rólam áradozik.

Ha szeret akkor miért nincs velem.

Ha pedig nem szeret miért nem enged el.

Most ott tartunk h nem beszélünk ő keresett de én nem reagáltam.

Nem tudom mitévő legyek ebben a helyzetben.Azt tudom h szeretem őt.


2016. márc. 21. 07:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Lelki szemetesládának használ, a saját hiúságát legyezgeti azzal, hogy téged húz. Én már elküldtem volna a büdös pi.csába.
2016. márc. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miből gondolod ezt?
2016. márc. 21. 10:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elsonek igaza van, ez teljesen egyertelmu.


Arra jo vagy neki, hogy meghallgasd es korberajongd, de kapcsolatra mar nem kellenel.. Apukam, nyisd ki a szemed, ez a lany csak az egojat poliroztatja veled, mert latja, hogy annyi onbecsules sem szorult beled, hogy elkuldd a francba, meg akkor sem, ha mas pasikrol aradozik neked. Megtehet veled barmit, a csicskasanak erez, ezt gyonyoruen ki is hasznalja, te meg hagyod.


Nagyon aljas a viselkedese, te meg a fold ala lealazod magad azzal, hogy nem tiltod le a francba.


Szorakozzon massal.

27/N

2016. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!