Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Menjek így vele nyaralni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek így vele nyaralni vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Barátom egyetemre jár, én OKJ-s képzésre (20 évesek vagyunk, 3 éve együtt). Pár hete felvetette facebookon, hogy lesz egy görög út, amire ő biztosan megy az egyetemi társaságával (pár embert ismerek közülük), és engem érdekel-e. Mondtam, hogy igen, de ha inkább csak az egyetemi társasággal szeretne menni nélkülem, akkor nem megyek (így nem romantikus út lenne, több ideje lenne a barátaira). Mondta, hogy oké, ahogy gondolom. Ez azért rosszul esett, mert jó lett volna, ha azt mondja, hogy szeretné, hogy menjek, stb. Jó kis vita lett belőle, mert azt mondta,


"nekem igazából teljesen mindegy, hogy jössz vagy nem, mert nélküled is jól tudom érezni magamat a társasággal".


Engem ez eléggé szíven szúrt, hogy ennyire nem számít neki a társaságom. Össze is vitatkoztunk, bár azóta már megbeszéltük, akkor személyesen azt mondta, "tudja, hogy bunkó volt, és nagyon szeretné, ha velük tartanék erre az útra". Viszont ezek után egyszerűen képtelen vagyok dönteni, hogy most menjek vagy ne. Sok kedvem lett volna hozzá, ha tényleg kedves és figyelmes ember módjára viselkedik, nem így.

Ez hetekkel ezelőtt volt, de azóta is ingázok, hogy menjek vagy ne (az árát meg tudnám keresni addig).

Minden nap legalább egyszer eszembe jut, és egyből görcsbe ugrik a gyomrom, mert egyáltalán nem tudok dönteni. Ti mennétek így? :(



2016. febr. 23. 17:41
 1/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Lehet, azon ràgott be, hogy kéretted magad:-(

Am nem. Nem mennék.

2016. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez csak tipikus hisztizes. Azt szeretted volna ha hív. Megtette. Akkor mondj igent. Vagy nemet. Teljesen mindegy neki, szoval döntsd el, hogy szeretned e magad vele jol érezni vagy sem.
2016. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én mennék. Az utazások mindig jók és tulajdonképpen hívott.
2016. febr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy hülyén fejezte ki magát, de biztos azt akarja, hogy vele menj és nyilván te is örülnél neki. szerintem próbáld megértetni vele, hogy mi esett neked rosszul abban, amit mondott...
2016. febr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
menj el a csajokkal!
2016. febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarná, hogy ott legyél meg sem hívott volna hanem mondja, hogy elmegy nyaralni a haverokkal és ennyi. Amúgy is miért baj, hogy nélküled is jól érzi magát? Soha nem értettem ezt pedig én is nő vagyok. Azért, mert veled van akkor a külön töltött percekben legyen depressziós és haldokoljon folyamat a hiányodban vagy mi?

"(így nem romantikus út lenne, több ideje lenne a barátaira)"

Miért kéne attól romantikus útnak lennie, mert te ott vagy? Nem lehet, hogy te is szórakozz a többiekkel vagy mi? Azért nem kell kisajátítani magadnak ugyanúgy lehettek közösen a többiekkel és akkor nem kell a srác időbeosztását előre a fejedben elkészítened, mert ez sem normális. Ja és a barátod nem a maricsujból lépett ki, hogy minden mondandóját cukormázzal édesítse meg neked és gondolatolvasó sem. Menj el és bulizzatok együtt a többiekkel ezen nincs mit vacillálni.

2016. febr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de sajnos már nyomós oka van, hogy miért nem megyek.
2016. febr. 26. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!