Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A bnom.2 evig egyut laktunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kalman93 kérdése:

A bnom.2 evig egyut laktunk a szuleimnel Kaptunk egy hazat az o apukajatol aki mindig is utalt engem. En besokaltam 2 het alatt mindig a nyakamon volt az apja es anyuek is hianyoztak en Haza jottem hogy szuneteltessuk Lent?

Figyelt kérdés

Ezeket utolag tudom. A 2 nap alatt elkezdet beszelni egy fiuval amit szerintem az apja eroszakolt ra mert ok mar elottem beszelgettek az apja vegett a lanyt szerintem nagyon megverte az apja hogy felejtsen el es legyen ezzel a gyerekkel Szoval 2 nap utan nem ertettem mivan a lanyal azt mondta hogy kimegy angliaba hogy elfelejtsen mert megutalt a 2 nap alatt. Nem akartam elhinni s lenyeg hogy 3 nappal ezutan mar 1 hete nem voltam vele nala aludtam hogy vissza szerzem. Masnap reggel ugy valtunk el hogy egyutt leszunk . Nem igy tortent kozben ra par napra kideritettem hogy talalkozgat ezzel a fiuval megtudtam hogy miutan velem lefekudt ra par napra a sraccal is es utana ossze is jottek... csak hogy a lany 2 honapja mondja hogy terhes tolem mutogatja a papirokat beteg volt a magzat . Elmondot mindent hogy szeret stb . Bocsasak meg neki csokolgatot minden volt a nepligetben utana elvaltunk megbeszeltuk hogy este majdv irunk egymasnak igy is volt ez penteki napon volt . En szeretem meg mindig mobdtam neki tartsuk meg bekuljunk ki . Talakozzunk mert hianyzik. Fajt a hasa szombaton nem talalkoztunk. Vasarnap reggel 9 kor arra ebredek hogy ir hogy elvetelt a korhazba van bementem hozza egybol sajnaltam megcsokolt tudom hogy szeret movdta is hogy nagyon szeret mindig engem fog azota nem lattam nem ir eltuntminden honnnan. Anyit tudok hogy azal a fiuval van meg dd latszik rajta hogy nem szereti...


Az lenne a kerdesem hogy az apja eroszakkal hozta neki ezt a fiut mert engem kb megakart olni mikor otthagytam anno es lehet ezert van es volt a fiuval ? Vagy ezt hogy tudts megtenni mikor nagyon szerelmesek voltunk ?

Es hogy sose feledi hogy tolem volt az elso terhessege es en voltam neki az elso alitolag ? Az elso babat meg a fiut akitol van eltudja valaha is felejteni ??

En ugy erzem y mai napig szeret



2016. jún. 30. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
wtf mi ez mónikashóóów?
2016. júl. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Költőnő? ***** válasza:
100%
Úristen.
2016. júl. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló jutott eszembe mint az elsőnek de tegyük föl hogy nem kamu a kérdés. 1 miért szolgáltattátok ki magatokat egy zsarnokoskodó agresszív embernek. 2 miért nem "mentetted meg" ha ő nem tud elszakadni az apjától aki veri és irányítja akkor miért nem léptetek le valamerre?

3 mi az hogy hiányzott anyuci? Nem vagy már gyerek és nem lehetsz örökké a nyakukon. 4 minek erőltetsz egy kapcsolatot amiért nem akarsz kiállni se te se a csaj?

4 azt aki az első volt (szex párkapcsolat gyerek téren) értelem szerűen nem felejtjük csak úgy el.

2016. júl. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mi 3 evig voltunk egyutt de az elso evben mar az apja tiltotta tolem verte ha velem talalkozott majdnem vege is lett de nem lett ujra talalkozgattunk stb.

1 ev utan elszoktettem otthonrol akkor hoztam haza

Onnantol lakott nalunk 2 evig de apuek meg s lanyt szidtak hogy nem dolgozik stb...


Az apjahaoz a 2 ev alatt csak penzert ment de elfogatta nagyabbol hogy egyut vagyunk nem tudot mit tenni...

Ezert vett nekunk egy kertest 2 uv utan hogy ertsetek...

Aztan en besokaltam mikor oda koltoztunk es haza jottem parnapra


Kerdesre tudtok valaki valaszolni ???


Lehet nem is szeretett de azt nem hiszel vsgy mi lehetett az oka ennek a gyors valtasnak ?


Ebben szerintem megserult a lany nagyon nem ?

2016. júl. 1. 10:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért nem szöktetted meg? Úgy, hogy többet ne találkozzon az apjával. Ha mind a ketten valóban szerettétek volna egymást akkor inkább bevállaltok egy hitelt és éltek együtt titokban, mint hogy hagyod, hogy verjék a barátnődet. Akár az apja, akár nem, ha a nő nem tud elmenni (mert nyilván így nőtt fel) akkor lehetett volna annyi eszed, hogy kiszeded ebből a szörnyűségből.


Az meg, hogy szeretett-e. Figyike. Nagyon beteg lenne a nőci, hogyha 3 évig elviseli, hogy veri az apja, mert veled van és közben nulla érzelmet táplál irántad. Magyarán valószínűleg szeretett. Aztán gondolom apai kényszer plusz nem bírta nézni a tutyi-mutyiskodásod és muszájból, kényszerhelyzetből váltott.


3 évet a fiatalságából, pláne, hogy első voltál, tuti nem felejti el. Max évekkel később alzheimerben...

2016. júl. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!