Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelmes voltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes voltam, aztán nagyot koppantam. Tipikus női picsogás. Hogyan lehet valakit végleg kiirtani a gondolatainkból?

Figyelt kérdés

Volt egy pasi, akibe szó szerint első látásra belezúgtam. Azt hittem, ennek van valami oka, hogy majd biztos ő lesz a lelki társam, stb.

Összejöttünk, és nem így lett, és én későn eszméltem fel, mert nem akartam hinni az egyre nyilvánvalóbb jeleknek, nem hittem el, hogy valakit ennyire félreismerhetek.

Csak a tények:

-nem szánta rám az idejét

-hazudozott

-flörtölgetett mással, és nem is értette, mi a gondom

-nem volt velem odaadó az ágyban

-nem állt mellém a bajban (beteg voltam), és megértő sem volt,

satöbbi.

Aztán kidobott, de nem telt bele pár hónap, és mézes-mázos szavakkal visszajött, én meg annyira örültem, hogy hányok magamtól, ha visszagondolok. Pár hónap után kiderült, hogy nem kapott szexet addig, és ezért jött vissza. Ez olyan megalázó volt, hogy abba is hagytam vele. Rögtön összejött mással, aminek vége lett. Aztán udvarolt nekem hónapokig. Eleinte nem hagytam, aztán sajnos igen, mert úgy gondoltam, lehet, hogy mégis érez valamit, amire a másik kapcsolata után jött rá. Meg a mesemaci, tévedtem, hiszen csak belém akart rúgni... Szexeltünk, aztán lelépett. Most már levegőnek néz.

Miért ilyenek az emberek? Direkt rosszat akart nekem tenni?

Ez az egész kb. féléve ért véget ezzel a férfinek nevezett akármivel. Azóta volt egy-két lazább, búfelejtő kapcsolatom, amikben jól éreztem magam, de mégsem sikerült egészen elfelednem ezt a megalázó kapcsolatot. Pedig már jó volna egy rendes kapcsolat, de mindig visszavonulót fújok. Valahogy elvesztettem a lelkesedésem a kapcsolatok irányában. A szexpartnerektől többet kaptam, úgy érzem, és nekem nem kellett semmit beletennem a testemen kívül, se a pénzem, se lelkem.

De tudom, hogy ez rossz. Hogy legyen megint normális életem? Hogy felejtsem el ezt a kellemetlen közjátékot? Tudom, hogy isten nem bottal ver, és megbűnhődik majd a pasi, úgyhogy bosszút nem akarok állni, csak elfelejteni végleg. Hogy kell? Kérlek, itt válaszoljatok, ne privátban.



#szerelem #elfelejtés #konfúziós átok
2016. jún. 18. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Keress egy még jobb képű pasit, akkor majd ő fog kihasználni és eldobni, de legalább emezt elfelejted!
2016. jún. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az lesz. *.*

Szóval a gyengébbek kedvéért, az a baj, hogy eddig nem tudtam elfelejteni, pedig, mint mondtam, voltam már azóta pasival, aki nyilván bejött.

2016. jún. 18. 09:18
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Azért nem tudtad elfelejteni, mert valójában semmi jót nem kaptál tőle. Komolyan. Ez nem volt szerelem egyik részről sem, ezt hívják beteg kapcsolatnak. Sajnos ha lelkileg nem vagy a toppon, akkor könnyen elkezdesz olyat egyrészt bevonzani aki abnormális, másrészt hozzá fogsz ragaszkodni is jobb híján. Tartsd ezt észben, és a jövőben ne keresd őt, még akkor sem ha ő keresne téged. Számát töröld, tiltsd és az adatlapját se keresd.


A valódi szerelem nem ilyen. A valódi szerelemben nincsenek ilyen hullámok, nincs hullámvasút, nincs fájdalom.

2016. jún. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hehe, leírtad az én kapcsolatomat majdnem szóról szóra.


A különbség annyi, hogy mi végül nem szexeltünk, de nem sok hiányzott hozzá.


Hogy kell? Sehogy, majd az idő segít, más nem nagyon.

2016. jún. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Remélem, az idő segíteni fog, és minél hamarabb, mert tényleg semmi jót nem kaptam.

Igazad van 3-as, valóban nem vagyok topon lelkileg, amire mostanában kezdek ráeszmélni. Töröltem már őt az életemből, de még azért meg-megkísért ez az emlék, és valahogy leblokkol... ezért jó lenne meggyorsítani az elfelejtés folyamatát.

2016. jún. 18. 10:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Több kérdést is felteszel, ezért több választ is megpróbálok adni.


1. Hogyan lehet elfelejteni valakit: ez nehéz, és néha nem megy teljesen. Önmagad megismerése segít, ha megérted, mi miért történt, és nem szégyelled azokat a pontokat se felvállalni, ahol hibáztál. Illetve új események tudják elfeledtetni Veled ezt, ha az új kapcsolatok elől visszavonulsz, akkor valami más (munka, hobbi, sport) fog segíteni, vagy új társaság, új környezet, költözés, stb.

2. Miért tette ezt Veled? Az érem egyik oldala, hogy nem sok együttérzés szorult a "szerelmedbe", és ami biztos, nem becsült sokra Téged. Gátlástalannak tűnik, nem érdekli más ember baja, szenvedése, csak a saját céljai. Rengeteg ilyen ember van, egyre több, mindkét nemből. Ez azért van, mert már nem közösségben élünk, tehát az egyik nap oda lehet szarni valahová, aztán másnap egy másik helyen meg hirdetni, hogy szobatiszta vagyok. Az érem másik oldala: első látásra szerettél bele, magyarul kizárólag a kinézete alapján. Amiket a személyiségéről leírtál, az alapján egy nulla. Szóval el kell gondolkodnod, hogy miért van az, hogy csak a külseje alapján hogyan szerethetsz bele valakibe, mit árul el ez Rólad, és hogyan tudnál ebben megváltozni, különben ez meg fog még párszor ismétlődni. Ő egy nagyon jól kinéző férfi, persze gondolom válaszban le fogod húzni a külsejét most már utólag a folyamatos csalódások után, de az tény, hogy ránézésre beleszerettél. Az ilyen férfiak rengeteg lányt megkaphatnak, és emiatt nem becsülik őket sokra.

3. Nem lehetsz benne biztos, hogy megbűnhődik a pasi, én azt gondolom, véletlenszerűen történhetnek jó és rossz dolgok az emberekkel, a kinézet, a pénz, családi háttér, lehetőségek eltérőek, és ezek befolyásolják a sorsunkat, olyanfajta igazság, amit leírsz, szerintem nincs.

4. Talán az elfelejtésben az is segíthet, ha nem vagy énközpontú, és könnyebben megbocsájtod a sérelmeket, elfelejted a rosszat. Ez nekem se nagyon megy, de sok sikert! :)

2016. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó! :)

Igen, bevallom, kicsit felszínes ez az első látásra beleszeretek dolog. Nem húzom le a külsejét nyilván, hiszen nagyon megtetszett. Nem az a Brad Pitt, de volt valami kedves a tekintetében, mosolyában. Tulajdonképpen ez tetszett meg nagyon, soha nem is hittem volna, hogy belülről ennyire más, önző. Ezért volt nagy csalódás. Na meg nyilván, ahhoz hogy megszerezzen, nem a legrosszabbik oldalával indított. :D Mondom, nem lehetett volna róla elsőnek megmondani, hogy milyen, ez szépen fokozatosan jött elő. Van ilyen is, pedig én jó emberismerőnek tartottam magam eddig...

De, szerintem létezik bűnhődés. Ha máskor nem, akkor, ha az ember öreg lesz. Nem láttam még olyan esetet, hogy valakit ne ért volna utol előbb-utóbb, pedig láttam már meghalni is pár embert. Sok dolog van, amiért már magam kapcsán is tudom, hogy ezért még valamikor fizetni fogok. De nem tudom, hogy mikor, korántsem biztos, hogy már holnap. De ez az én hitem, eddig így láttam, tapasztaltam.

2016. jún. 19. 07:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Gondoltam én is még írok pár sort. Én vagyok a 3-as válaszoló. Nem sajnáltatni akarom magam, de én még kicsit rosszabb helyzetben vagyok, mert azt az embert, aki hasonlít arra,akiről te írsz, sajnos néha látom is véletlenszerűen az utcán, mert egy környéken lakunk. Olyankor összeszorul a gyomrom, azt hittem nem fog többet, de mégis. Belőlem is előtörnek az emlékek, pedig azok nagyrészt rossz emlékek! Múltkor még beszéltünk is fél szót,mikor ő is észrevett.

Ő bűnhődik, igaz nem miattam, viszont nyomorult az élete,és csak egyre rosszabb lesz, mert ő a saját csapdájába esett bele, nem tud kapcsolatokat kialakítani és szeretni se, magát sem.

Amolyan tanácsként írom, hogy a jövőben jól nézd meg, kivel kerülsz össze, mert sokat elárul, hogy mennyiben van jóban önmagával az ember. Rengeteg olyan férfit látok, akiből úgyis kijön egy idő múlva, hogy valójban önbizalomhiányos. Szóval csak annyi, hogy olyanokkal barátkozz, akik eleve rendben vannak önmagukkal. És persze neked is erőt kívánok, tedd kicsit helyre a lelked és meglátod, akkor könnyebb lesz normális férfit is találni :) Akiről egy kicsit is érzed, hogy valami nem jó, azzal ne legyen semmilyen folytatás,meg újabb esély!

2016. jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!