Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Se veled se nélküled kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled se nélküled kapcsolat. A Férfi 26 éves. Szerintetek megéri küzdenem érte? A többi lent.

Figyelt kérdés

A barátommal szakítottunk 4 hónapja, vagyis ő az exem miatt, mert rám írt pár hónap után, hogy egy képet elkérjen tőlem, ha még meg van nekem..Oké, aznap nem volt meg, másnap elküldtem neki, és egy kis beszélgetésbe elegyedtünk. Kérdeztem mi újság, hogy van, stb. Ugyanakkor felhozódott a múlt, hogy régen mi volt, stb. A párom ezt mindet elolvasta és neki ez az egész úgy esett le, hogy én még vissza mennék az exemhez, mert szerinte én sajnálom a múltat, hogy vége lett. De sajnos nem tudom/tudtam vele megértetni, hogy számomra ő már nem jelent semmi többet egy szimpla barátnál. Én nem írtam neki egyszer sem, ahogy ezt a páromnak is megígértem.

Ő besokallt, és azt mondta hogy neki ebből elég volt. Azt mondja hogy nem tud bennem megbízni, hazudok.

Tudni illik, hogy a párom elhódított a volt barátomtól, ugyanakkor az akkori kapcsolatom eléggé romokban állt, és mind a ketten éreztük hogy ebből már nem lesz semmi. Ráadásul a párom és az exem nagy haverok voltak. Nagyon féltékeny az exemre. Azóta se veled se nélküled kapcsolatban vagyunk. Ő azt mondja hogy nem akar tőlem semmi komolyat, viszont a tettei egészen mást mondanak a szavaival ellentétben. Tagadja hogy szeret, hogy hiányzom neki, de egyik nap kijelentette, hogy tényleg igazam van. Mondja is, hogy milyen jól érzi magát velem, nagyon szeret, olyan gyönyörű vagyok. Sokszor ha nem is vagyok magammal megelégedve, ő egyből mondja, hogy számára tökéletes vagyok.

Pár napja viszont összeutottam az exemmel, ezt ugye nem mondtam a páromnak, mert tudtam hogy milyen féltékeny lesz, és nem is akarna többet hallani rólam. Viszont tudomást szerzett erről, és akkor abban a pillanatban azt mondta nekem, hogy biztos sokkal több történt, mint azt én állítom, vagyis szexuális kapcsolat is volt közöttünk. Mert szerinte ha már több mint 3 évig együtt voltam az exemmel, akkor most hogy összefutottunk, akkor simán lehetett több is, mert már ismerjük egymást. Másnap ő is meglátogatta az exem, és elbeszélgettek, akkor már ő is nagyon jól tudta, hogy nem volt semmi egy szimpla beszélgetésnél, ugyanakkor neki is már alakul egy kapcsolat.

Tehát ezek hatására, ő ezt nem bírja folyatatni, nem akar velem többet találkozni. Másrészt szerinte a volt párom még mindig sokkal fontosabb számomra, mint ő. Mikor ez nem így van. Mikor én egyetlen egy férinak sem írok vissza, aki ismerkedni szeretne velem, hiszen nem is szeretnék, mert nem érdekel számomra senki más, csak ő.

Egy szavamat nem akarja elhinni. Az van a fejében, hogy én már ki tudja, hogy hány pasival találkoztam, és ki tudja, hogy mit csináltam én.

Szerintem ezeknek az oka az lehet hogy nem bízik a saját vonzerejében, ugyanakkor nem tudatosítja magában, hogy számomra milyen fontos is ő. Sokszor gyerekes a viselkedése szerintem ilyen téren.

Én nagyon szeretem, tényleg mind a ketten nagyon jól érezzük egymást a másik társaságában, soha jobban. Pár hónap elteltével sem mondtam le róla, és ő is féltékeny, ha tudja, hogy bárki próbálkozna. Sokszor nem tudok rajta kiigazodni, hogy akkor mi játszódhat le benne, vagy mit akar. Hetente találkozunk 2-3 alkalommal. De most volt az utolsó részéről..

Viszont ugyanúgy ugyanolyan jól elbeszélgetünk most is.

Tudni illik, a páromnak még nem volt igazán komoly kapcsolata, csak kavarások. szerintem ez is lehet a problémája, mert még nem tapasztalta meg.

Másrészt ellenőrizget, nézi az üzeneteimet, hogy kivel beszéltem, de szerinte kitörölhettem azokat.

Tanácstalan vagyok.


Kérném a véleményeteket.



2016. jún. 11. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Oszinten szolva, tok mindegy mit mondasz, mivel a baratod tudja rolad, hogy teged vinni lehet barmikor, hiszen neki is sikerult. Azzal nem szamolt, hogy ez igy visszauthet ra kesobb.
2016. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sose csaltam meg, sosem fordult meg a fejemben, nem is áll szándékomban egy biztosat eldobni egy bizonytalanért.
2016. jún. 11. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:
De el tudott hoditani mastol, mert ahogy egy nehezebb idoszakba kerult a kapcsolat mar mentel is mashoz. A baratod ezt tudja rolad. Akkor tole miert ne tudna elhoditani mas? O maga tapasztalt ezt rolad. Pont ezert kell tisztessegesen intezni a dolgainkat. Ez volt a tanulopenzed.
2016. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az előző párommal már több mint fél éve szakadék szélén álltunk, már láttunk minden jelet, hogy ez be fog következni, próbáltunk a helyzeten is javítani, de mindennek ellenére nem ment. Annyira elhidegültünk egymástól, mintha két idegen lenne már csak együtt. Ugyanakkor elég ritkán láttuk már egymást, mivel külföldön volt többször is. Mind a ketten próbáltuk a kapcsolatunkat rendbe tenni, megpróbáltuk, de nem járt sikerrel, így vége is lett. Sosem voltam az a fajta nő, aki már ha mással szóba áll, egyből vihetik is az ágyba.
2016. jún. 11. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Szóval elhódított a haverjától, de nem akar tőled semmi komolyat. Aha! Komoly, felelősségteljes, kiforrott egyéniségre valló cselekedet. Ugyancsak komoly, felelősségteljes, kiforrott egyéniségre vall, ha ezek után te még vele vagy. Szerintem remekül összeilletek.
2016. jún. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az a baja, hogy túlságosan féltékeny típus. Ezt ő maga is tudja. Igen, elhódított, de ezelőtt sosem cselekedett ilyet.

Az akkori párom iránt nem éreztem már úgy, mint azelőtt, mind a ketten tudtuk, éreztük, hogy ez már nem lesz hosszútávú dolog. Próbáltuk javítani, meg is tettünk érte mindent, de nem ment. Már nagyon érett a szakításunk akkor is, csak nem tudtuk, hogy mikor vagy hogyan essünk túl rajta.

2016. jún. 11. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!