Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak ha mar a 3....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha mar a 3. csaj azert szakit velem a kapcsolat elejen mielott lefekudnenk mert hogy ő nem érez irantam semmit?

Figyelt kérdés
Valamit nem csinalok jol az biztos de mit?
2016. jún. 6. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Látod ezek rendes lányok. Nem akarnak kihasználni.
2016. jún. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Nézz ki jobban!
2016. jún. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Legyél vonzóbb!
2016. jún. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem szakítottak, hanem bele sem kezdtetek, csak te képzeltél túl sokat az ismerkedésbe. De ők tisztességesek voltak veled, én sem kezdek kapcsolatba úgy valakivel, hogy nem érzek iránta semmit, és ez így normális.
2016. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szakítani? El se kezdtétek a kapcsolatot, csak ismerkedési fázisban voltatok.

15 évesen szokás, hogy az első randi már azt jelenti járnak..aztán így lesznek a 2-3-6 hetes "kapcsolatok".


A felnőttek meg ismerkednek..aztán ha megvan a vonzalom, akkor lefekszenek egymással. Aztán ha nem egyéjszakásról, meg szexkapcsolatról volt szó, és folytatják, na akkor onnantól már mondhatjuk, hogy együtt vannak.


Szóval ezek nem kapcsolatok voltak, hanem randik, ismerkedések.

2016. jún. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!