Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy jóbarátomba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy jóbarátomba, ki lehet kerülni a barátzónából?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk kb barátok, és nagyon jóba vagyunk. Nemrég egy buliba táncoltunk, kicsit spiccesek voltunk (nem részegek) és megcsókolt, de megbeszéltük hogy ez nem jelentett semmit, csak barátok vagyunk. Viszont én egy ideje már szerintem többet érzek és lehet hogy belevágnék vele egy kapcsolatba. Vajon van bármi esélyem, hogy kikerüljek nála a "barátzónából"? Ő akkor egyértelműen mondta hogy nemjelentett neki semmit az a csók (igaz, én is ezt mondtam, de csak mert akkor még én sem tudtam mit érzek és nem akartam problémát a barátságunkba ezért). Segítsetek, hogy lehet kikerülni a barátzónából, vagy van rá esélyem?

23/L



2016. jún. 10. 00:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
ÁÁ így már értem :) hát ritka kincs a haverod az biztos :)
2016. jún. 10. 13:50
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem szeretnéd neki elmondani, akkor adj te jeleket. Legyél vele gyakran és mosolyogj sokat. Viszont ne riaszd el, mert akár ez is megtörténhet, pl a simogatást és hasonló megnyilvánulásokat hagyd egy ideig. Én is egy hasonló helyzetben vagyok, csak fordítva. Az egyik nagyon jó barátomon látom, hogy tetszem neki, de ő nekem sajnos csak barátként jelent sokat. Viszont ugyanúgy mosolygok és jól érzem magam vele, de nem szeretném, hogy félreértsen. Tudja, hogy nem szeretnék vele kapcsolatot, szóval mindkettőnknek nehéz néha. A lényeg, hogy ha azt veszed észre, hogy egy kis teret kér, akkor lehet, hogy ugyanilyen helyzetben vagy, ekkor tartsd tiszteletben az érzéseit és próbálkozz mással. De remélem nem így lesz, sok szerencsét!
2016. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!