Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy jóbarátomba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy jóbarátomba, ki lehet kerülni a barátzónából?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk kb barátok, és nagyon jóba vagyunk. Nemrég egy buliba táncoltunk, kicsit spiccesek voltunk (nem részegek) és megcsókolt, de megbeszéltük hogy ez nem jelentett semmit, csak barátok vagyunk. Viszont én egy ideje már szerintem többet érzek és lehet hogy belevágnék vele egy kapcsolatba. Vajon van bármi esélyem, hogy kikerüljek nála a "barátzónából"? Ő akkor egyértelműen mondta hogy nemjelentett neki semmit az a csók (igaz, én is ezt mondtam, de csak mert akkor még én sem tudtam mit érzek és nem akartam problémát a barátságunkba ezért). Segítsetek, hogy lehet kikerülni a barátzónából, vagy van rá esélyem?

23/L



2016. jún. 10. 00:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"és megcsókolt,"


Ezek alapján ő is többet érez.

2016. jún. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
People! Nő barátzónában? :] Na ezt elmentem a gyikes gyűjteménybe. Nyilván nem nyalakodott volna veled, ha nem érezne többet ő is. Csak azért mondta, hogy semmit nem jelentett neki, mert nem akarja kiadni magát, nehogy felsüljön előtted emiatt és kiábrándulj belőle. Ez ugyanaz a szitu, amikor két ember egyszerre akar bemenni egy ajtón, de egyikük se engedne és végül beszorulnak. Ne hagyd ezt!
2016. jún. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és ha tényleg csak az a kevés alkohol? vagy ha többet érez miért nem ad konkrét jeleket...mármint most az olyan elcsépeltekre gondolok amiket a különböző blogok írnak...vagy egy fiú/férfi hogy érezteti tudta nélkül egy nőnek hogy érez iránta valamit (most nem egy friss kapcsolatra vagy ismerkedésre gondolok hanem egy meglévő barátságra). Az eddigi válaszokat köszönöm ment a zöld kéz :)
2016. jún. 10. 00:32
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért te adsz felé jeleket? Nem? Akkor ő miért adna? Fél hogyha bevallja neked, akkor elveszít, ahogy az esete többségében szokott történni. De ha te is szereted nincs itt gond =) Ülj le vele és beszéljétek meg
2016. jún. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De velem is úgy viselkedik mint a baráti társaságunkba a többiekkel, nem érzem hogy különösebb figyelmet szentelne nekem, vagy ennek nincs jelentősége?
2016. jún. 10. 03:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Itt bezony dugcsi lesz.
2016. jún. 10. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Figyelj angyalka! Most olyan tanácsot adok amit nőknek ritkán szoktam! Elmondom, hogy lehet kikerülni minimális kockázatvállalással a barátzónából. Szóval...
2016. jún. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2: Nekem van olyan nagyon jóképű, laza, nem össze-vissza kefélgetős haverom, aki havi szinten rak nőket a barátzónába, mert egyszerűen a suli és a sport mellett nem érdekli az össze-vissza kefélgetés. Legutóbb is egy nála sokkal kevésbé szép barátnője volt, mint amilyen jóképű ő maga. Egyszerűen leszarja ezeket a dolgokat egyelőre. A srác 21 éves
2016. jún. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért gondolom tetszett neki a lány meg esetleg szerette ha már együtt volt vele nem? Vagy van annak valami jelentősége hogy a lány nem volt olyan szép mint a pasi amilyen jóképű?
2016. jún. 10. 13:27
 10/12 anonim ***** válasza:

9:

Igen szerette. Pont ezt mondom, hogy jóképű, sportos, jó dumás, magabiztos a srác. És nem az alapján választott barátnőt, hogy az legyen minél dögösebb.

Közben pedig ha akarna akkor két hetente más lánnyal dughatna átlagban, de mégsem teszi.

2016. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!