Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Új párkapcsolattól megváltozha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új párkapcsolattól megváltozhat egy nő menstruációs ciklusának lefolyása? Az anyatermészet próbál jelezni, hogy összeillünk és "sokasodjunk" már?!

Figyelt kérdés

Több mint 8 hónapja élek egy új párkapcsolatban. Ő is és én is szerelmesek vagyunk, nagyon. Már-már "piszkosul" boldogok vagyunk. De nem arra a rózsaszín ködös tinis szerelemre kell itt gondolni, hanem felnőtt, reális szerelemre.

Nagyon sokat beszélgetünk, jól megértjük egymást, amit csak lehet megosztunk egymással. Sosem voltam ilyen nyugodt, kiegyensúlyozott. Előtte stresszesebb, depressziósabb nő voltam.

A lényeg, hogy mióta együtt vagyunk megváltozott a menzeszem. Pár példa erre:

- egy hónapban akár több ovuláció

- ovulációs pecsételő vérzések, amik eddig nem voltak rám jellemzőek

- erősebb premenstruációs fájdalmak: erős mellfeszülés, derékfájás, hasmenés, emelkedett testhő, állandóan csak kotlanék :)


Sokat beszél a közös jövőnkről, összeköltözésről, házasságról, gyermekekről, terhességről, gyermeknevelésről.

Lehetséges, hogy egy boldog, kiegyensúlyozott kapcsolat megváltoztatja a női ciklust?


26/N



2016. máj. 8. 16:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Inkább nézesd meg magad, omg.. :D
2016. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%

2016.05.08

Kedves naplóm!

A mai nap megtaláltam a tökéletes alkalmat arra, hogy életemben először használhassam a "lol" kifejezést.

Totális megérte várni rá.

2016. máj. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémet megváltoztatta jó irányba.Előtte nem volt rendszeres,azóta meg helyreálltam.Te meg menj orvoshz a pecsételő vérzéssel.
2016. máj. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Az első kettő válaszra nem nagyon reagálnék, még lesüllyednék a szintjükre és legyőznének a rutinjukkal.

Talán csak annyit: Sajnálom, ha beletapostam a lelkivilágotokba. Igazán nem volt szándékos. Bocsánat.


Ez az elgondolkodtató kérdés már régóta foglalkoztat. Baráti társaságomban először pár éve vetette fel egy pár, aztán tavaly még egy pár. Saját bőrömön csak most tapasztaltam meg hasonlót (már ha tényleg van összefüggés), ezért gondolkoztam el megint a kérdésen. Gondoltam, hátha lesz itt valaki értelmes, aki szívesen elfilozofálgat velem rajta. :)


3. válaszoló:

Állítólag létezik ovulációs időben, ún. "közti vérzés". Nekem eddig nem volt, pár hónapja tapasztalom, és általában nem tart tovább 1 napnál, inkább rozsda barnás vérzés. Szerintem ez még normális.

2016. máj. 8. 17:43
 5/16 anonim ***** válasza:
33%

Még te süllyednél az én szintemre? :D Mikor olyan ostoba vagy, hogy találgatsz ahelyett, hogy megnézetnéd magad, ahogy a normális emberek szokták?

Ez nem olyan téma amin filozofálgatni lehet. Létezik közti vérzés igen, de meg kellene róla bizonyosodni, hogy tényleg erről van szó mielőtt ilyen magasztos jelentést találnál ki hozzá. :D

bocs, ha a racionális gondolkodás rombolja a gyenge kis lelked ;)

2016. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Az erősebb premenstuációs fájdalmak nem a jobb egészség jele, sem a jobb termékenységé. Az ovulációs pecsételő vérzés meg főleg nem.


Valószínű nincs semmi komoly dolog a háttérben, de lehet hogy jobb lenne ha megnézetnéd magad.

2016. máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Héjhéj! Nyugi! Értem én a racionális gondolkodásod. Abszolút egyetértek, hogy egy szakorvossal utána kell járni a dolgoknak. ;)

Nem mondtam egy szóval se, hogy nem fogok elmenni a nőgyógyászomhoz (rendszeresen, kevesebb, mint félévente járok). Csak annyit mondtam, hogy normálisnak vélem a közti vérzést. :)


Mindegy. Racionális ember vagyok, de vannak napok, mikor eltöprengek kevésbé racionális dolgokon is. :) Ez egy ilyen nap.

2016. máj. 8. 18:21
 8/16 A kérdező kommentje:

Kedves 6. válaszoló!

Miért ne lenne egészséges az ovulációs vérzés?? :O

2016. máj. 8. 18:25
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Inkább orvoshoz menjél, az erős görcsök, hőemelkedés, pecsételő vérzés inkább fertőzésre vagy valami betegségre utal.
2016. máj. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy ovulációs vérzés?
2016. máj. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!