Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Probléma ha lányként kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma ha lányként kezdeményezek?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, akivel elég jó kapcsolatot ápolunk, annak ellenére, hogy elég antiszociális, nem igazán keres senkit. Viszont én úgy érzem, hogy sikerült beleesnem, most, hogy elballagtunk még többet gondolok rá. Gáz lenne ha elhívnám randizni? elvégre én vagyok a lány
2016. máj. 1. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Az lesz a gáz, hogyha nem hívod el és elviszi valaki más :)
2016. máj. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz édes drága pici szívem?
2016. máj. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Es mi van akkor, ha lany vagy? Valamit nem akarnal tenni a kapcsolatert?
2016. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 opened paradise ***** válasza:
Nem,egyáltalán. Hajrá!:)
2016. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De akkor úgy csináld, hogy egyértelmű legyen, hogy mit akarsz. Ne ilyen barátkozásnak tűnjön. Mert ha ilyen antiszociális, akkor nem biztos hogy megérti amúgy :D
2016. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!