Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért baj az, hogy lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, hogy lányként vannak pasi haverjaim is?

Figyelt kérdés
Az exem haverja ez miatt ku**rvazott le.
2015. dec. 2. 13:57
 1/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Ès?Leszakadt az Èg,vagy a Nap nem kelt fel reggel?
2015. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Az attól függ...Nekem is van pár haverom, de a legtöbb barátom lány. De ha valakinek csak férfi haverjai vannak ( és fordítva férfiaként csak nők szinte ), az már gáz.. De amúgy meg semmi köze hozzá az exed haverjának kivel/hogy/mit csinálsz.
2015. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Mert férfi-nő barátság nincs, azok a haverok mind meg akarnak dugni. És ha hosszabb távon melletted vannak, akkor nincs ember, aki elhiszi, hogy nem is történt meg :-P
2015. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem lennének, akkor is leku*vázna. A barátok mindig macskurázzák az exeket, íratlan szabály. :D
2015. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy az, de én biztos nem szívesen ismerkednék veled. Elvi kérdés.
2015. dec. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg csak haverok és semmi több, akkor ne foglalkozz vele, mert nincs igaza. Nekem is vannak pasi haverjaim azon egyszerű okból, hogy gondolkodásban és érdeklődési körben inkább vagyok fiús, mint lányos, így jobban megértettem magam pasikkal, mint lányokkal.


Mondjuk nővéremre azért mondta az egyik exem, hogy k**va, mert szingliként 1 hét ismeretség után lefeküdt a barátjával, aki ma már a vőlegénye... :D A hogyan tudta meg kérdés meg elég egyszerű volt, szembe találkoztak reggel a mosdó előtt alsógatyában. (ő is épp nálam aludt, nővérem is felhozta)

2015. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
nem baj. nekem is vannak és bármilyen hihetetlen, nem szexeltem még egyikkel sem, nem próbált meg felszedni egyik se, főleg hogy ezek egy része közös barát, és tiszteletben tartják a kapcsolatunkat. normális embereknél így szokás.
2015. dec. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Én nőként mindig jobban kijöttem az ellenkező nemmel, mint a saját nememmel, már gyerekként is több fiúhaverom volt, mint lány. Ráadásul olyan szakmát tanultam, ahol jóval több a férfi, szóval főiskolán is sokkal kevesebben voltunk nők. Ne foglalkozz az ilyen véleményekkel, semmi közük hozzá. És létezik férfi-nő, fiú-lány barátság extrák nélkül is. Nem vonzódik mindenki minden ellenkező neműhöz.
2015. dec. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!