Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek letezik olyan h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek letezik olyan h egy pasi az elso szerelmével marad orokre?

Figyelt kérdés
ugy ertem h valaki 21-22 evesen kezd bele eloszor egy komolyabb kapcsolatba, es barmennyire hihetetlen de ilyenkor is veszti el a szuzesseget. ebben a korban mennyire elszantak a pasik? en pl. 16-17 evesen ugy voltam a pasikkal hogy legyen velem valaki de igy h bemutatni otthon meg stb el sem tudtam kepzelni.most 19 vagyok és nem akarnám lecserélni a baratomat. de félek hogy ő egy ido utan elkezdi azt erezni hogy neki más no is kell és beindul benne valamiféle kalandvagy…. vagy szerintetek ha ilyen tipus lenne akkor már eddig is ugymond ,, kiélte” volna magát?egyebként jol nevelt, nem az a nocsabasz meg flegma idiota. volt már szerelmes de az csak olyan tiniszerelem volt, ezért ugy gondolom hogy én vagyok az első rendes igazi komoly szerelme.
2015. dec. 1. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik. Ha veled maximálisan boldog és nem leszel kötözködős és ő sem változik rossz irányba, akkor elképzelhető.
2015. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem ördögtől való dolog, és egyáltalán nem hihetetlen. Vannak ilyen férfiak. Többek közt a férjem is:) Én vagyok az első szerelme, de már nem csak a szerelme, hanem a felesége is. Még nem volt 21 amikor összejöttünk. Velem vesztette el a szüzességét, és 1 hónapra rá töltötte a 21-et. Addigra már megkérte a kezem, és 22 éves volt amikor összeházasodtunk.


Az egy hülyeség, hogy minden pasi ágyból ágyba ugrál, és kiélés címén átmegy a fél városon. Persze vannak ilyenek is, de nem mindenki vágyik ilyen életre. Az én férjem se vett volna el, ha kalandozni akart volna. Megtehette volna tizenévesen, házasodnia sem kellett volna 22 évesen ha nem akarta volna. Ő egyszerűen nem a trófeagyűjtő típus. Csak azt sajnáltam, hogy nem előbb ismertem meg...akkor nekem is ő lett volna az első.


Ha a barátod kiélős típus lenne, akkor olyan életet élne, nem ragadna le 21-2 évesen egy komoly kapcsolatnál.

2015. dec. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülök a 2-es válaszának. Nekem most 4 éves a kapcsolatom, a barátom 22 én 20 leszek. Még tanulunk és nagyon korai lenne az összeköltözés meg egyebek, de ő már tudja, hogy engem akar elvenni ha odajutunk. Egyenlőre tanulunk és majd minden alakul magától.
2015. dec. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően talán mind ilyen, csak az első barátnőjük megalázza, amit aztán minden más nőn bosszul meg. Ők lesznek az ágyrajáró típusok. Persze kivételek itt is vannak.
2016. febr. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!