Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy barátom, akivel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom, akivel az előző munkahelyemen ismerkedtünk meg. Én 36 vagyok, ő pedig 27. Szerintem ez nem olyan nagy probléma, ha szeretjük egymást. Szerintetek is így van?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem az. A nőknek is lehet fiatalabb párjuk. Én ismerek egy 50éves nőt ,a párja 39éves. 12éve eggyütt.
2016. ápr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 opened paradise ***** válasza:
Igen,nem kell másokkal törődni.
2016. ápr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Párom 34 én pedig 26 vagyok. 3éve teljesen jól működik. :)
2016. ápr. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is így gondoltam.
2016. ápr. 27. 08:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Hatareset. Mert a biologiai orad veszelyesen ketyeg.

Ilyenkor mar szulesnel lehetnek komplikaciok,es nem beszelve a betegsekrol . Summa summarum necces ha gyereket akarsz szulni.

2016. ápr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Képzeld, 25 évesen szültem, kislányom júniusban lesz 11 éves. Én 24 évesen mentem férjhez, 28 éves koromban pedig elváltam!
2016. ápr. 27. 19:58
 7/8 A kérdező kommentje:
Van azonban egy másik probléma is: az én barátomnak van egy női barátja(ő jóval idősebb, 55 éves) és eléggé féltékeny Rám(én 36 vagyok). Én próbáltam vele is összebarátkozni, de úgy, hogy az én barátom is örüljön neki, semmi értelme nem volt. Ráadásul a nő ki akarja sajátítani magának a barátomat. Jól tettem, hogy végül megszakítottam vele(mármint a nővel) a kapcsolatot?
2016. ápr. 27. 22:40
 8/8 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, a kérdést végül újként írtam ki.
2016. máj. 8. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!