Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Munkahelyemen figyeltem,...

Munkahelyemen figyeltem, kollégák "sieg heil" intésekkel szórakoznak. Lehet ebből komolyabb probléma?

Figyelt kérdés

Nem szeretném megvárni, míg komolyabb balhé lesz ebből. Féltem az állásomat. Esetleg egy fegyelmi vagy valami hasonlót kaphatnak ezért, ha a vezetőség fülébe jut?

Mi az (bármi) ami következhet ebből?



2014. márc. 4. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Blankolt vagy? Ha igen, akkor jobb lesz ha munkahelyet váltasz.
2014. márc. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1%
Te bizonyára sajnálod, hogy rendszerváltás volt, mert nagyon jó besúgó lehettél volna. Jellemed mindenesetre megvan hozzá.
2014. márc. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat ha kérhetném. Köszönöm!
2014. márc. 4. 14:04
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Én egyszer egy céges bulin részegen megkereszteltem valami arab üzleti partnert, még vodkáztunk is utána.

A főnök másnap jól leba**ott, mert a felesége sábeszdeklijébe fújtam bele az orromat.

Mondom, egy kis zíghejlezésből nagy baj nem lehet.

2014. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Menny anyukádhoz árulkodni, ő talán leszidja őket. De hála Istennek, mostmár, -javítsatok ki ha tévedek, de így olvastam- sétálhatok az utcán pl horogkereszttel, nyilaskereszttel, vagy vöröscsillaggal a homlokomon. És nem önkényuralmi jelképpel visszaélés. Ezen kiakadni gyerekes dolog. Majd ha más fontosabb dolog nem lesz, és mndenki ráér ilyeneken rágódni, akkor azt mondom, hogy hát, beszéljünk velük, hogy egyáltalán tudják-e, mire van. De addig, amíg mások meg éheznek, szerintem nyugodtan tetováltassa ha akarja az értelmes magára a horogkeresztet, meg a vöröscsillagot. Engem ugyan nem zavar, akit zavar, meg ne nézze.
2014. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"arab üzleti partner ... felesége sábeszdeklijébe"

Ácsi, hogy is van ez? :))

2014. márc. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Mondom, hogy nagyon jó buli volt, mindenki mindenkivel.
2014. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tedd be nekik ezt és énekeljétek együtt:


http://www.youtube.com/watch?v=Su4Yntz-9As

2014. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Patkány!
2014. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A siegből nem lett semmi. Hitler kaputt.

Árpád népe heil! :)

2014. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!