Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tovább kell lépnem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tovább kell lépnem?

Figyelt kérdés
Tavaly nyár elején az egyetemista éveim végén megismerkedtem egy 20 éves lánnyal a kollégiumban, pont a végzésünk évében, és annak is utolsó félévében. Többször találkoztunk, beszélgettünk, volt érdeklődés egymás iránt, de mégis azt éreztem, hol közeledünk egymáshoz, hol távolodunk. Mulya voltam, nem hívtam el randira, de interneten néha napján váltottunk néhány szót. Minap egy egyetemi rendezvényen futólag találkoztunk, szó volt róla, hogy összeülünk beszélgetni, erre sajnos közbejött munka miatt nem került sor, így interneten beszéltünk egymás után 3-4 alkalommal több órán keresztül, majd egyik levelemet el sem olvasta. Lassan egy hét telt el. Pont ott tartottam, hogy felhívom, és randira invitálom, amikor egyszerűen az üzenetet sem hajlandó elolvasni. Teljesen általános dolgokról folyt a csevej, kizártnak tartom,hogy megbántottam valamivel. Nők részéről ez valamiféle taktika lehet, vagy egyszerűen mellékvágányra kerültem?
2016. ápr. 22. 23:30
 1/5 90-ben született F.. ***** válasza:
100%
megunta hogy nem vagy eléggé tökös
2016. ápr. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem érdekled és/vagy van neki más.
2016. ápr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Biztos elege van abból, hogy Ennyit szarakodtál, de ha felhívod és elhívod randizni annak szerintem örülni fog 😊
2016. ápr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Igazatok lehet. Az utolsotol pedig koszonom a motivaciot, egy hivast megerhet, legrosszabb esetben pedig jot mosolygok a benazasomon. :-)
2016. ápr. 24. 23:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sosem vártam ennyit pasira. Sztem megunta. Már most sem tuti, h elmegy veled egy randira.
2016. máj. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!