Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kellett volna tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellett volna tovább lépnem?

Figyelt kérdés

Suliban órán egyik srác azzal csesztetett, hogy mindent elrontok.

Szóval volt egyszer egy lány aki azt mondta, hogy bejövök neki.

Nem tudtam kezelni a helyzetet mert nulla tapasztalatom volt, és nem akartam megbántani a lány, hgoy elrontok valamit, így inkább nem mentem oda hozzá.

Mit kellett volna tennem, lépésenként, hálás lennék ha valaki leírná ezt az egész folyamatot

Még nem csókolóztam.


16F


2011. ápr. 30. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Odamész. Beszélgetsz. Suli után megvárod, hazakíséred. Másnap a hazakísérés után puszi.Randevúra invitálod...................................
2011. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bebycica ***** válasza:

ha jól értem akkor a lánynak bejössz;) Beszélges vele, bókój neki, mondj neki szépeket, esetleg beszélj meg vele randit, (nevetesd, de ne viccekkel!), az hogy még nem csókolóztál nem jelent semmit;) Én szurkolok neked!!!

20/L

2011. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 charlos0813 ***** válasza:

ha nem akarod megbántani akkor azt mondd: huu de aranyos vagy, de most nem fér bele egy "párkapcsolat".

Kb de ha bővebben akarsz választ akk jobban fejtsd ki a helyzetet pl hogy tetszett-e neked a lány vagy nem?

2011. ápr. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolj arra mielőtt odamennél egy lányhoz hogy te király vagy... szereted magad és sikerülni fog gondolj arra hogy ez csak egy játék...sugározz magabíztosságot legyen benned egy kis kakaó...Próbálj minél több lányhoz odamenni ismerkedni és minél többet megszólítani és ne hátráltasson a visszautasítás:) gyakorlat teszi a mestert...Senki se úgy kezdte hogy egyet kacsintott és a csaj már vetkőzött is. De el lehet érni azt a szintet is sok gyakorlással és akarattal:) remélem segítettem, Pacsi
2011. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Természetesen tetszett a lány, ha nem így lett volna nem is írtam volna! :))

Randira meg hazakísérgetni nem akarom, mert én egy fiút nem láttam a körömben aki ezzel hódított volna.

Valami tanács kéne a suliban. (:

2011. ápr. 30. 14:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Rugd szájba azt az aljas ribancot, oszt jóság van :D

Remélem segítettem. Üdv

2011. ápr. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 charlos0813 ***** válasza:

mivel nincs tapasztalatod semmiképen ne hívd randira (mit csinálnál ott vele??)

inkább órán keresd a szemkontaktust vele, szünetekben nyugodtan menj oda hozzá, és beszélgess vele, néha cukkold

érintsd meg a kezét, a vállát.

amikor ugy van vége a sulinak hogy nincs ott a közelben úgy senki puszild meg 2x jobbról balról, de ilyen természetesen...

Meg mondjuk szünetbe nem tom a sulidba van e büfé, hogy menjen el veled, a tornazsákomat ott hagytam elkísérsz??

meg ilyesmi.

vagy ha okosabb nálad akk kérj tőle segítséget mert mondjuk "nem érted " az anyagot vagy ha te vagy az okosabb akk felajánlod hogy elmagyarázod neki

2011. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!