Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok már bízni bennük....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok már bízni bennük. Tovább kéne lépnem rajtuk? De hogyan?

Figyelt kérdés

Van két barátnőm, 14 éve a legjobbak ugymond, de sosem volt 100%kosan egyenértékű a barátságunk. Én voltam a hülye h többet adtam bele magamból mint megérdemelték volna.

Mindig voltak olyan dolgaikat amiknek én nem igazán örültem,és nemrégiben is csúnyán cserben hagytak. Máskor mindig kibékültünk megbeszéltük,már amennyire lehetett, most is igy történt de már nem tudok ugy tekinteni rájuk mint eddig. Nézegettem a közös képeinket és csalódást éreztem nem barátságot. Valahogy eltűnt a varázsa a dolognak. Viszont tudom h szükségük van rám, túl lelkiismeretes vagyok ahhoz h hátat fordítsak nekik. Zárjam le ezt az egészet és keressek más barátokat? Vagy próbáljam valahogy megoldani és elfelejteni a helyzetet? De tudom h nem fognak megváltozni....


2012. márc. 16. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
inkább semmi mint egy csomó felszines barát. Nekik szükségük van rád, de ők nem adnak semmit neked? Ez akkor nagyon egyoldalú dolog...
2012. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mindig szinte elvráják inkább természetesnek veszik h rám lehet számítani mindenben...

Ők még arra sem képesek h meghallgassanak ha valamiről beszélni szeretnék, vagy igen de akkor próbálnak igen nagyon okosak lenni... De valahogy nekem olyan ne okoskodjon akinek nincs egy önálló döntése nélkülem...

2012. márc. 16. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egyértelmű a helyzet, és úgy tűnik te is látod, hogy lezárni jobb lenne. Itt most a lelkiismereti dolog a kérdés, hogy kibírod-e, hogy ne segíts, vagy ha ott van, hogy a segítségedre van szükségük, akkor felvesd náluk ezt a dolgot. És ha nem változnak ennek hatására sem, akkor tényleg lezárd a dolgot.
2012. márc. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!