Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség! Mit csináljak, ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mit csináljak, ezt már nem bírom tovább, valamit lépnem kell, de mit?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve tetszik egy lány, akit a buszon szoktam látni. Először azt hittem, hogy csak valami fellángolás ez, de nem, az nem tartana hónapokon át. Szerdán megláttam a legjobb barátnőjét egy közösségi portálon, és ekkor szembe jutott ő is. Azon az éjszakán nem aludtam, végig csak rá gondoltam, de én ezt már nem bírom tovább, valamit lépnem kell! Mit tegyek? Segítsetek!
2010. aug. 1. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
keress rá facebookon/iwiwen/myvipen/stb. és kezdj el vele beszélni
2010. aug. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keresd meg, vagy vegyél be altatót és akkor majd tudsz aludni.
2010. aug. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Köszönsz neki, meg mondod ,h bejössz nekem és ennyi....
2010. aug. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a buszon nehogy mondd az tök ciki.
2010. aug. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hát sajnos valami hasonló történik velem is,azzal a külünbségel hogy én eddig csak egyedül láttam eddig,ugyhogy én csak magamra számithatok,semilyen közösségi bigyóra nem.Sajnos anyira fiatal már nem is vagyok és még se tudom hogy hogy lehetne közeledni.A kérdezövel együtt én is kiváncsian várom a válaszokat.

25F,19-20L

2010. aug. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szállj le ott ahol ő és köszönj rá, illetve kérdezd meg h elkísérhetnéd-e egy darabig :)

szerintem ez aranyos.

2010. aug. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem is :) leszálsz ahol ő és elkezdessz beszélgetni vele...:)
2010. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!