Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból lett szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból lett szerelem egyik félrészéről, a másik fél részéről is lehetséges?

Figyelt kérdés

Nagyon igyekszem megszeretni őt. Ő tényleg belém szeretett. Vajon tényleg sikerülhet megszeretnem szerelemből?

21L vagyok



2016. márc. 15. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Most 21 évesen ez komoly kérdés? Ne haragudj de úgy gondolod mint mondjuk a sárgadinnyét aki nem szereti hogy ha próbálja enni akkor megszereti? Konkrétan attól mert szeret neked nem kell megszeretned. Szenvedés és csalódás lesz a vége. Olyan mintha szánalomból szeretnél bele. Nem lesztek így boldogok. Inkább a barátságot kéne tovább vinnetek ha nagyon jó mert az többet ér mint egy rossz kapcsolat aminek sírás és utálat lesz a vége!
2016. márc. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj napsugaram, neked kell eldöntened hogy mit szeretnél tőle, neked kell tudnod, érezned, hogy ez csak időfecsérlés e.
2016. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lucus94 válasza:
Szerintem igen :) nálam legalábbis bejött. Nekem mondjuk több hónap kellett hozzá amíg elkapott az érzés.
2016. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk működik a barátságból szerelem. Nekem még csak nem is tetszett barátom, csak én neki. Soha nem volt tolakodó, tartotta a távolságot, de azért próbálkozott is. Pár hónap után azt vettem észre, hogy kezdem megkedvelni nem csak mint barátot, hanem mint férfit is, aztán egy lerészegedés kellett hozzá, hogy átszakadjon nálam valami gát. Rettenetesen szeretem, soha nem is gondoltam volna, hogy ezt fogom iránta érezni. Igaz mi már úgy jöttünk össze, hogy mindkettőnk szerelmes volt egymásba,m. Viszont ha Ti együtt vagytok és nem vagy még szerelmes, az másabb. Kérdés, hogy mióta vagytok együtt?
2016. márc. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1 hónapja, de 3 hónapja összevagyunk nőve. sokat beszélünk.

Félek h túlságosan akarom ezért nem jön az érzés

2016. márc. 17. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!