Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan lehetséges, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lehetséges, hogy valaki szeret, de mégse akar velem lenni?

Figyelt kérdés

A megérzésem azt súgja, hogy odáig van értem. De közbe mégis fél tőlem vagy valamitől.

Lányok van olyan hogy akartok valakit, de mégse meritek neki bevallani?



2015. dec. 11. 01:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
van ilyen
2015. dec. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szar ügy, biztos előfordul
2015. dec. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, de létezik ilyen.
2015. dec. 11. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Velem volt ilyen. Bizonyos kulso okok miatt nem mertem.
2015. dec. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én pont így vagyok most, egyszerűen nem vagyok elég bátor kimutatni az érzéseimet, pedig úgy érzem, a srác is kedvel engem.


Igyekszem tenni ellene, de félénk vagyok, ha ismerkedésről van szó :(


20N

2015. dec. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen van, a körülmények miatt nem merem kimutatni.20+N
2015. dec. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen helyzetben vagyok. Nekem a felettesem volt munkahelyen. A hèten jöttem el. Nálunk nyilvánvaló volt,hogy èrdeklődünk egymás iránt. Ott tünt fel,hogy kezd irántam èrezni,hogy másabban nèzett rám,majd elolvadt, Közben meg került de ha láttuk egymást,akkor a tekintete mindent elárult, zavarba is jött.

Most várakozó állásponton vagyok. Egyedülállóak vagyunk mindketten szerencsère. Èn 26/N, ő 35/F

2015. dec. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Persze. Külső ok miatt. Munkahely, esetleg foglalt még az illető, még nem szakított a párjával, vagy még nem heverte ki az előző kapcsolatát...

én is voltam már olyan helyzetben.

2015. dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

valahogy gyerekesnek tűnik, ahogy írsz. hogy szeretne, ha nem ismer? fél, vagy nem akar veled lenni? mert nem mindegy.


természetesen van olyan, hogy nem merek valamit megtenni, nem merek közeledni, de amúgy mit vallana be? megkérdezted, hogy csináltok-e együtt valamit?


szerinted ez reális, hogy odamegy hozzád valaki, és minden előzmény nélkül vallomást tesz?

2015. dec. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és velem is volt ilyen egy ideig. Nőként annyira fontos neked a másik, hogy készülsz a megfelelő pillanatra, fantáziálsz róla. Igen, egy nőnek erre készülnie kell :)
2015. dec. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!