Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Utálja az ex barátnőjét, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Glasses kérdése:

Utálja az ex barátnőjét, vagy nem bírja elengedni?

Figyelt kérdés
Ha felhozodik témába ,mindig mondja mennyire utálja mert kihasználta és ,hogy mindezt nem vette észre.

2016. febr. 29. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális reakció. Sokszor az ember önmagára haragszik igazán, hogyha valaki átverte, itt is erről lehet szó. Idegesíti az a tény, hogy nem vette észre, hogy kihasználják, hülye volt. Mikor szakítottak egyébként? Mert ha évekkel ezelőtt, akkor azért túlzás minden alkalommal ez az erős érzelmi reakció. Meg az sem mindegy, hogyan "hozódik fel témába" a dolog, mert ha ő az, aki mindig megemlíti, az egy kicsit furcsa.
2016. febr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attöl is függ a reakció intenzitása,milyen mértékben szivatta meg az exnő!
2016. febr. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha Ő hozza fel, akkor még nincs túl rajta....ha más hozza fel és arra reagál, az megint más tészta.

Ha átejtették, kihasználták, az erős bizalomvesztéssel jár együtt, egy életre megváltozhat a személyisége és a Nőkhöz való viszonya.

38F

2016. febr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már 2-3 éve történt, teljesen direktben ez nem szokott felhozodni ,csak elkezdünk beszélgetni kapcsolatokrol (ugy erve barati tarsasagbol eppen kinek van stb)és most perpill felhozodott ,vagy ha beszelek a volt kapcsolatomrol és akkor is szoval szerintem ertheto korulmenyek kozott, csak en ugy gondolom ,hogy csak megvetni lehet a masikat ha kihasznal es nem orlodni meg gyulolkodni.
2016. febr. 29. 09:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez lehet, hogy soha nem fog kimenni belőle, főleg ha személyesre vette a figurát és szándékosság is volt a háttérben.Nekem volt egy Exem, aki nagyon csúnyán becsapott, nem csak emberileg használt ki, de anyagilag is mindent elvett, amit csak lehetett.

Ezek olyan tapasztalatok amiktől soha nem fogok szabadulni, és az a naív, mindennek örülni tudó mosolygós pasi megszűnt létezni...egészen más személyiség lettem.

38F

2016. febr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, így önzően emlitve ez nem azt jelenti ,hogy engem nem szeret stb.
2016. febr. 29. 11:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érez még valamit iránta.
2016. márc. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!