Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha annyira szereti a barátnőjé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha annyira szereti a barátnőjét, miért feküdt le velem többször is? Felhozzam neki, hogy beszélnünk kéne kettőnkről?

Figyelt kérdés

Volt egy nagy plátói szerelmem, a srác szinte tökéletes külsőre és belsőre is. Azt hittem, hogy túljutottam rajta, meg elfelejtettem, de most hétvégén volt a szalagavatónk és ott volt a barátnője... Akiről eddig nem is tudtam, hogy létezik (a srác évfolyamtársam, a csaj vidéki). Szóval kicsit fura volt. Kicsit többet ittam, mint kellett volna és kimentem sírni, mert sok volt úgy az egész ott. Ő is kint volt és kérdezte, mi a baj, de nem mondtam semmit, elkezdett beszélni hozzám. Elmentünk sétálni, mondtam, hogy nem vagyok jól, haza akart vinni, de ezt nem akartam. Aztán csak sétálgattunk, beszélgettünk arról, milyen jóban voltunk régen (általános iskolás korunk óta jóban vagyunk, évekig legjobb barátok voltunk) és elkezdtünk csókolózni. Utána visszamentünk, a barátnője hazament, Ő maradt még, táncoltunk és nálam aludt végül... Lefeküdtünk, nekem ez volt az első és délelőtt megbeszéltük, hogy elfelejtjük. Rosszul esett, de nem mondtam semmit, gondoltam, ez lesz a legjobb.

Erre felhívott délután, hogy értem jön, mert beszélni szeretne velem. Elmentünk kocsikázni, elkezdte mondani, hogy milyen bűntudata van, meg hogy mi lesz, ha ez kiderül és hogy úristen, mit fog szólni a barátnője. Leállítottam, hogy tényleg azért hívott-e, hogy nekem öntse ki a lelkét, hogy mennyire megbánta az előző éjszakát/hajnalt/reggelt és mondta, hogy nem bánta meg, csak még sosem volt ilyen helyzetben, mindig tiszta lapokkal játszott. Miután ezt megbeszéltük, újra együtt voltunk.

Hazahozott, azt hittem, hogy nem is látom már, csak a gimiben, erre írt, hogy nincs-e kedvem most este lemenni filmezni hozzá...


Egyáltalán nem értem. Nem az a típus, aki lányokat vágna át, sőt...


2015. nov. 29. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rájött, hogy odavagy érte és úgy ugrálsz, ahogy fütyül.Amíg nem ún meg addig többször akar majd veled szexelni, aztán kidob, mint egy használt zsebkendőt.
2015. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ugrálok úgy, ahogy ő akarja.
2015. nov. 29. 22:18
 3/13 anonim ***** válasza:
mindenki ezt mondja, h nekem ez volt az első ilyen, sose történt még velem ilyen, ennek hány %-a lehet igaz vajon? :D
2015. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha barátnője van, akkor undorító alak, korántsem tökéletes belsőleg..undorítóak vagytok, te is, ő is..bocsi
2015. nov. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 rrrrrreennnnn ***** válasza:
52%

Mindhàrom Vàlaszolòval egyetértek.

De konkrétan a kérdésedre vàlaszolva"miért feküdt le veled?"

Mert szétraktad neki a làbad.Mert egy ocsmàny ...vagy.

Felhozd-e neki kettőtöket? Te miről beszélsz? Ebben a történetben nincs olyan, hogy kettőtök. Olyan van,hogy megdönt,mikor akar.

Tökéletes fiù.Màr amennyire egy féreg tökéletes lehet...

Ùgy mondanàm, veled alkot tökéletes pàrt.Mindketten ugyanolyan szemetek vagytok.

2015. nov. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem. Elég naiv vagy amúgy, hogy bedőlsz neki. Mégis mit kellett volna mondania? "Rendszeresen csapom a szelet másoknak, vigasztalok lányokat, hogy aztán megdönthessem őket. Ja és egy vagy a sok közül. Nehogy azt hidd, hogy az angyali szépséged megbabonázott, elvette az eszemet és emiatt történt az egész. Nem. Egyszerűen te voltál ott és széttetted a lábad, ennyi történt."

Szerinted komolyan van olyan ember, aki ezt így bevallaná? Természetesen nem mondhatja ezt, mert akkor egy puncihoz se jutna.

2015. nov. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A kívül belül tökéletes álompasi, aki a barátnője háta mögött dönget csatak részeg szűzlányokat.


Komolyan nem érzed mennyire gáz az egész? Te is és ő is?

2015. nov. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jajj, sosem értettem hogy gyerekek minek játszanak kapcsolatosdit. Egyikőtök sem érett rá. Kisszívem, egy nő nem fekszik le olyan férfival, akinek van valakije, mert az több mint megalázó, konkrétan saját magadat nézed semmibe. A fiúcskának meg felesleges barátnőt tartania, ha ennyire nem jelent neki semmit. Kúrjátok körbe az osztályt mindketten, de kapcsolatot ne kezdeményezzetek, nőljetek fel inkább lassan.
2015. nov. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem nem annyira feketék és fehérek a dolgok, ahogy a többiek írják. A srác tényleg elég fura, lehetséges, hogy csak szexelni szeretett volna. De mi van, ha nem tudja mit akar? Ismertem olyat, aki a korábbi barátnőjétől szerette el a barátját. Először persze nem szakított a fiú, de elég tartós volt aztán az új kapcsolatuk. Szerintem megbízhatott a barátnőm a fiúban. Szerintem mondd csak meg neki a véleményed. Maximum olyat mond, ami nem tetszik, de legalább tudni fogod. Egyébként én is hasonló cipőben járok, azért néztem a kérdéseket. Mi nem feküdtünk le egymással, de mindkettőnknek van párja. Viszont kezdek beleszeretni ebbe a másik srácba. Ami visszatart, hogy nem tudom, ő mit szeretne. Panaszkodott már nekem a barátnőjére, azt is érzem, hogy vonzónak tart, de lehet, hogy csak ennyi. Nekem is beszélnem kellene vele. :) Csak nagyon nehéz.
2015. nov. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyik félredugó ribit igazolja a hamarosan félredugó másik, olyan kis cukik vagytok XD


Hány évesek vagytok, hogy ennyire a béka segge alatt van az érzelmi intelligenciátok?

2015. dec. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!