Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha annyira szereti a barátnőjé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha annyira szereti a barátnőjét, miért feküdt le velem többször is? Felhozzam neki, hogy beszélnünk kéne kettőnkről?

Figyelt kérdés

Volt egy nagy plátói szerelmem, a srác szinte tökéletes külsőre és belsőre is. Azt hittem, hogy túljutottam rajta, meg elfelejtettem, de most hétvégén volt a szalagavatónk és ott volt a barátnője... Akiről eddig nem is tudtam, hogy létezik (a srác évfolyamtársam, a csaj vidéki). Szóval kicsit fura volt. Kicsit többet ittam, mint kellett volna és kimentem sírni, mert sok volt úgy az egész ott. Ő is kint volt és kérdezte, mi a baj, de nem mondtam semmit, elkezdett beszélni hozzám. Elmentünk sétálni, mondtam, hogy nem vagyok jól, haza akart vinni, de ezt nem akartam. Aztán csak sétálgattunk, beszélgettünk arról, milyen jóban voltunk régen (általános iskolás korunk óta jóban vagyunk, évekig legjobb barátok voltunk) és elkezdtünk csókolózni. Utána visszamentünk, a barátnője hazament, Ő maradt még, táncoltunk és nálam aludt végül... Lefeküdtünk, nekem ez volt az első és délelőtt megbeszéltük, hogy elfelejtjük. Rosszul esett, de nem mondtam semmit, gondoltam, ez lesz a legjobb.

Erre felhívott délután, hogy értem jön, mert beszélni szeretne velem. Elmentünk kocsikázni, elkezdte mondani, hogy milyen bűntudata van, meg hogy mi lesz, ha ez kiderül és hogy úristen, mit fog szólni a barátnője. Leállítottam, hogy tényleg azért hívott-e, hogy nekem öntse ki a lelkét, hogy mennyire megbánta az előző éjszakát/hajnalt/reggelt és mondta, hogy nem bánta meg, csak még sosem volt ilyen helyzetben, mindig tiszta lapokkal játszott. Miután ezt megbeszéltük, újra együtt voltunk.

Hazahozott, azt hittem, hogy nem is látom már, csak a gimiben, erre írt, hogy nincs-e kedvem most este lemenni filmezni hozzá...


Egyáltalán nem értem. Nem az a típus, aki lányokat vágna át, sőt...


2015. nov. 29. 22:02
1 2
 11/13 anonim válasza:

9-es vagyok

Talán nem tűnt fel, hogy nem dúgtam félre és nem is fogok, amíg a mostani párom megvan, de talán lecserélném erre a srácra. Nekem sem az az álmom, hogy két pasival legyek felváltva.

A kislányt pedig had védjem már meg. Lehetséges, hogy nem a legokosabban járt el, viszont itt nem ő volt, aki félredúgott.

2015. dec. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Minek kell megvédeni a csajt? Annyi esze van, hogy lefekszik olyannal akinek barátnője van? Ha nekem lehetne, sosem csalnám meg a barátnőmet.

Másrészről meg neki megérte odaadni magát egy nyomorék szoknya fecérnek? :)

2016. febr. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Hazahozott, azt hittem, hogy nem is látom már, csak a gimiben, erre írt, hogy nincs-e kedvem most este lemenni filmezni hozzá..."


Amúgy meg, megkapott, élvezte a szexet és most azt várja, hogy jól megdughasson többször is, mert tudja, hogy úgy is belemennél.

2016. márc. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!