Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen okok miatt volt nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okok miatt volt nehéz vagy milyen okok miatt volt könnyű az eddigi lezárt kapcsolataidban elengedni a másikat?

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 01:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Magát az elengedést tudni kell kezelni. Nekem az segít, ha békében válunk el, de néha beszélünk.

Ha a másik veszekedős, kitöröl az életéből, szándékosan rájátszik, őrjöng, hogy csalódjak benne, akkor megnehezíti.N

2016. jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Titusztitusz ***** válasza:
Nekem ilyen szempontbol szerencsés természetem volt mindig...Ugyanis volt/van egy elvem...Ami úgy szól, hogy AZOK UTÁN, hogy engem megismert kissé közelebbröl egy hölgy, képes volt akárcsak még szexuális viszony nélküli barátságba is kerülni egy másik hímnemüvel, vagy akárcsak kedvesen beszélgetni is bármely szitu kapcsán egy másik férfivel, már "el is volt engedve" az illető hölgy egyböl...És ONNANTOL egy szempillantás alatt érdektelenné vált mindig az ilyen hölgy a számomra...Viszont olyankor gondban voltam, ha a szerelmem történetesen KITARTÓAN ragaszkodott hozzám mindig, minden szituban...Azaz, miután összejöttünk, onnantol a számára nem létezett már más férfi semmilyen értelemben sem a továbbiakban...Még csak a barátság szintjén se, nemhogy egyébb téren...Ilyen esetekben nagy gondban voltam mindig az "elengedés" kapcsán, éshát nagyon nemis akart sikerülni a dolog sehogyse...Úgyhogy akad néhány olyan egykori szerelmem-barátnőm, akit még a mai napig sem tudtam elengedni szerintem...És lehet hogy nemis fogok tudni sohasem...
2016. jan. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!