Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek, összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, összejönnétek olyan férfival, aki teljesen antialkoholista, még ünnepeken sem iszik egy kortyot sem?

Figyelt kérdés
2016. febr. 20. 20:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van, ilyenen nem problémáznék :)

Akkor lenne baj, ha nekem is próbálná "megtiltani", hogy igyak, vagy látnám rajta, hogy duzzog, ha alkoholt lát a közelemben.

No nem vagyok én sem alkoholista, nem is nagyon igénylem a berúgást, de néha jól esik egy pohár bor vacsora mellé, vagy ugye ünnepekkor pezsgő, és ezekről nem szívesen mondanék le, ha nem muszáj.

2016. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát, nekem jobban bejön, mint az ellenkezője...
2016. febr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Barátnőim is egy ideig elfogadta, de aztán egyre jobban kiakadt tőle. Hogyan menjen ő így velem társaságba, ahol mindenki fogyaszt valami alkoholt-vetette föl. Lehet, hogy egy ideig valaki el bírja viselni, de aztán kezdi rákényszeríteni, mondván, milyen férfi az ilyen.

Én senkit nem korlátoznék le abba, hogy igyon ha jól esik neki, de én ne legyek belekényszerítve.

2016. febr. 20. 22:47
 14/19 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha nem piszkál, hogy én meg iszok, és nem cs-sztet érte, akkor engem nem zavar.
2016. febr. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ja az ilyen piálás erőltetgetést én sem szeretem. Meg ezeket a hülye szokásokat, hogy húsvétkor meg ünnepekkor kell, és egy csomóan lerészegedve járkálnak. Ja meg amikor vendégségbe mész és "illik elfogadni". Hát én inkább megmondom, hogy nem kell, aztán, ha sértődés van az ő bajuk, vagy inkább otthagyom őket. Nincs nekem szükségem ilyen emberekre.
2016. febr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha nem szól bele, hogy én mennyit iszok, akkor összejönnék vele. Legalább tudom, hogy van valaki, aki haza tud vinni, amikor én már álmosra ittam magam. :D
2016. febr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%
Világéletemben utáltam a piát, egy cseppet sem iszom, többek között ezért sem vagyok a lányok kedvence. Hűséges, romantikus típus vagyok, de nem papucs, van önálló véleményem. Azt vettem észre, hogy a legtöbb lány/nő az ilyen ordibálós, piálós majmokat részesíti előnyben, mert az a "férfi". Aki nem iszik, az nekik már egy unalmas lúzer. Le lehet pontozni, de ezt így látom. 20/F
2016. febr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#14


egyszer se jelentettem egyik szánalmas hozzászólásodat is.


egyébként tényleg, mekkora undorító alkoholista picsä vagyok mert szülinapokon nem babazsúrt rendezünk, meg nyáron néha elmegyünk meginni pár koktélt. téboly!!! :DDDD

#4 voltam

2016. febr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

mégis sorra eltűnnek a hozzászólásaim

szerencsére ettől függetlenül is szánalmas pi cs4 vagy konkrétan neked kéne könyörögni az ilyen férfi kegyeiért és nem fordítva, mondjuk valószínű ő inkább egy antialkesz fitnessistennőt választana helyetted

2016. febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!