Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok zavarna titeket, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok zavarna titeket, hogy én szélsőségesen antialkoholista és cigaretta ellenes vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tolerálom azt, hogy a fiatalságnak az a szórakozás, hogy esténként állandóan bebasznak, szórakozóhelyeken borzalmas zenékre táncolnak aztán behánynak. Nem tolerálnám, azt hogy a páromnak is ez lenne a szórakozás, utálnám, ha cigizne, cigifüstöt egyenesen undorítónak tartom. Sokkalta többre értékelem az egészségesebb élet módot, inkább eszek a barátaimmal étterembe vagy itthon főzünk,filmezünk, sétálunk a parkban vagy edzünk, mint ez a szánalmas életmód, amit rejtélyes módon annyira szeret mindenki. Gyakran azon gondolkozok, hogyha hatalomra kerülnék, akkor bevezetném a szesztilalmat, a dohánytermékeket is beszüntetném, bezárnék minden szórakozóhelyeket és kocsmákat!
2014. szept. 28. 12:45
 1/8 fahéjas Alien ***** válasza:
Most jobban érzed magad? Mindenkinek meg van a saját véleménye, azzal, hogy hangoztatod nem lesznek többen kíváncsiak rá. Maradj meg az érdeklődési körödnél és keress olyat, akivel egy húron pendültök. tény, hogy vannak szélsőségek... de fogadjunk, hogy az a fajta vagy, aki nem tudja magát jól érezni szórakozóhelyen... nekem meg inkább ez a fontos, hogy tök mindegy mit csinálok, de jóérzéssel tegyem... és most ettől változott valami, mert szerintem nem. Olyan könnyen ítélkeznek az emberek, hogy az már fáj... a túlzásról már ne is beszéljünk, de hát van honnét tanulni...
2014. szept. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

háát, picit zavarna, mer bár a cigit én is utálom, de pl egy húzósabb vizsga után jó érzés tud lenni kulturáltan piázgatva kiengedni a gőzt :D

én sem szeretem azokat, akiknek a bokorba hányása mindennapi szórakozásuk, de az ilyen teljesen befásult gondolkodású embereket sem bírom.

ha nem szólna bele, és nem csinálna abból balhét, hogy én néha igenis szeretek kicsit bulizni, barátokkal iszogatni, akkor nem lenne belőle probléma.

2014. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A csőlátásod zavarna.
2014. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Yes!zavarna
2014. szept. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

engem zavarna. na nem azért, mert minden éjszakámat discoban töltöm taccsrészegen, hanem mert ez a hozzáállás lehetetlenné tenne elég sok lazulós programot, amit szeretek. barátokkal tábortűz körül bográcsot főzve sörözgetni, iszogatni pl nagyon hangulatos, eléggé elrontja a dolog auráját, ha van valaki, aki következetesen ellenzi ezt. nyilván az is szórakoztató és jó, amit te mondasz, de nekem személy szerint szükségem van néha egy kis ereszdelahajam kategóriájú szórakozásra, amikor tényleg kirúgunk a hámból, és már annyit ittál, hogy az is mindegy, milyen a zene, a társaság az jó, így te is jól érzed magad.


az a legrosszabb, hogy sok ember szidja az ilyen szórakozóhelyeket, én se rajongok értük, de elsősorban az számít, kikkel vagy éppen, és nem az, hogy hol és mennyit isztok.


a szesztilalommal különben már próbálkoztak, a maffia nagyon örült neki. ha hatalomra kerülnél, nem árt ezt észben tartanod.


21/l

2014. szept. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, mert én is az vagyok. :D Ennek csak az az egy hátránya, hogy vagy nem is megyek másokkal sehova(sajnos akármennyire akartam, én nem tudtam összehozni egy igényesebb baráti kört, akit érdekelne a sport, a hétköznapi élet, vagy a műveltebb témák), vagy ha igen, nekem kell minden részeget hazakísérni. :D

18l

2014. szept. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem zavarna. Nem járok bulikba de barátnőkkel néha beülünk valahova, otthon is néha jól esik a vacsihoz egy pohár bor. Lehet normálisan is csinálni, nem kell az italt rögtön a részegen hányással azonosítani -.-
2014. szept. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek, aki anti-antialkoholista: Az, aki mélyen megveti az italt, egyből csőlátásúnak és befásultnak kell elkönyvelni, gratulálok...az nem fordult meg a fejecskétekben, hogy egyes emberek életét az alkohol baszta szét? Nekem apám full alkesz volt, én megfogadtam, hogy nem leszek olyan, mint ő, na, meg még ha nem is lett volna az, akkor sem kéne pia, keserű fos...persze most jönnek a kontrák, hogy de hát egy pohártól még nem lesz az ember alkoholista...nem, de minden alkoholista "karrier" úgy kezdődik, hogy "csak egy pohárral"...
2016. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!