Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt rajtam kívül antialkoh...

Van itt rajtam kívül antialkoholista, nem dohányzó, esetleg straight edge ember?

Figyelt kérdés
Akár olyanokra is értem, akik soha életükben nem ittak, nem dohányoztak, vagy olyanokra is, mint jómagam: korábban lecsúszott 1-2 korty, kipróbáltuk a cigit is, de nem jött be egyik sem. Vannak itt rajtam kívül ilyen emberkék?

2012. okt. 3. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem próbáltam a cigit. Az alkoholt is csak addig, hogy megkóstoltam a konyakos meggyet. Ki is köptem. Nem vonzott soha egyik sem, nem is fognak.

Van még pár hasonlóan gondolkodó ismerősöm, akik esetleg próbálták, de nem élnek egyikkel sem, még néha sem.

2012. okt. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
én is ilyen vagyok
2012. okt. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Cigis soha! Még csak kipróbálni se! Undorodom tőle. Sajnos mivel úton-útfélén bagóznak más emberek, így közvetett módon mégiscsak "dohányoztam", hisz képtelenség elkerülni a bűzüket.


Hát nem csak 1-2 korty csúszott le. Voltam főiskolás... És néhány alkalommal (1 kezemen megszámolható) sikerült nagyon mosolygós illetve kis-kis emlékezetkihagyásos állapotba kerülni. De annyira nem volt vészes. Nekem nagyon kicsi adag hat, és nem is szeretem az alkoholt, úgyhogy nem szoktam rá. Anélkül jobb. Jobb józanul tudni, mi van köröttünk... Becsípve elég szánalmasak az emberek, szóval ez a dolog és az, hogy nem kellemes alkoholt inni, így a jövőben is csak ritkán fogok inni. ünnepekkor. Még a saját pálinkánkból sem iszok...

2012. okt. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én régen nagyon ittam,minden nap,de ma már évente ha egy pohár pezsgő elmegy szilveszterkor.Cigiből napi egy doboz,ma már 6 szál.Az antialkoholizmus már kezd bejönni,az anticigizés nem annyira,hátnemtom.
2012. okt. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Cigit soha nem próbáltam még, de valószínűleg nem is fogom, mert a füstjét is utálom.


Néha iszok egy kevés alkoholt, de csak az íze miatt: narancsos sör, finom likőr...stb. Részeg még soha nem voltam, nem is szeretnék.

2012. okt. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, utolsó vagyok: mi az astraight edge?
2012. okt. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Soha nem gyújtottam rá és nem is fogok.

Alkoholt alkalmakkor és mértékkel iszok, de nem okozna gondot, ha többet nem ihatnék. Eddig csak egyszer ittam többet a kelleténél, de az volt az első és utolsó.

2012. okt. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Na örülök azért, hogy vagyunk egynéhányan :) Méginkább respekt azoknak, akik soha nem gyújtottak rá/ittak.


Valaki kérdezte, mi az a straight edge. Lényegében ők is antialkoholisták, nem dohányoznak, nem drogoznak (páran közülük elítélik az egyéjszakás kalandokat, és vegetáriánusok), csak ő nekik van ehhez egyfajta szubkultúrájuk.


[link]

2012. okt. 3. 18:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Én sem iszok soha,nem is dohányzom!


De ez nem jelenti azt,hogy feltétlen konzervatív lennék.

Én teljesen liberális felfogású vagyok.


Az önpusztítással nem értek egyet.

Ami viszont nem káros és másoknak sem árt az jöhet.

2014. okt. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 xcoralinex válasza:
Straight edge vagyok. Soha nem próbáltam se a cigit, se az ivást, se a drogokat. Az egy éjszakás kalandoknak nem vagyok a híve, viszont húst eszek.
2019. júl. 9. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!