Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Müködhet így a kapcsolatunk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Müködhet így a kapcsolatunk? Mi a teendő ilyen helyzetben? Ti folytatnátok?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel lassan 1 honapja járunk.

Az elején azt állitotta hogy szerelmes belém.De én nem így éreztem néha olyan távolságtartonak.Tegnap leakartam volna vele feküdni amire az volt a válasza nincs kedve.Kicsit szarul esett tőle.

Tegnap kiderűlt hogy egy közös isminkbe szerelmes 3 éve és senkit nem tudott még ugy szeretni mint őt.Rá kérdeztem h akkor nekem hazudott mondja nem tényleg szerelmes belém.Volt mikor kicsit el gyengültem akkor is vigasztalás helyett csak gunyolodott.Nagyon földhöz vágott ez a dolog.Látni h másnak jobban örül mint nekem.Kiderült h hajléktalan és még igy is mellette vagyok.Ruhákat adtam neki enni segitettem ah tudtam és semmit nem kértem cserébe.Nekem csak annyi kell h tényleg szeresen ha ki vagyok mellettem legyen törödjön velem.Ő kérdezte h mi legyen kettőnkel folytasuk e.

Én mondtam igen mert szeretem.

Mondta jo akkor kezdjük tiszta lappal és változtatunk dolgokon.Attol félek hogy így ezek után már nem lesz olyan a kapcsink mint a leg elején.

Nem tudom....


2016. febr. 9. 12:37
 1/5 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Èn meg tudom.

Nem lesz olyan... Ne folytasd.

2016. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
De most ti egy lezbi pár vagytok? Vagy ilyen picsogós fiúcska vagy?
2016. febr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiába mondják,hogy a szerelem elveszi az ember eszét.
2016. febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos, ahogy elnézem nem vagy más most, mint egy búfelejtő vagy "jobb híján" választás, amíg a másikkal nem lehet semmi...
2016. febr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Nah, hagyd a francba, nem kell ez neked. Keressél olyat, aki jobban értékel téged.
2016. febr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!