Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítanom kéne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kéne?

Figyelt kérdés
A barátommal a nyáron jöttünk össze, viszont nyár végén szakított is velem, mert másik városban jár egyetemre, és mondta hogy igy nehéz lenne, szóval azt mondta inkabb szakit velem, mielott több lenne. Aztán végül megkeresett pár hónap múlva mert rájött, hogy többet érek neki, mint gondolta. Aztán azóta az van, hogy csak egy-két hetente tudunk csak hétvégeken találkozni. Én te yleg szeretem őt, és minden nap beszélünk is telefonon, de néha úgy érzem, hogy ilyenkor eléggé ellaposodik a kapcsolatunk. Nem tudom mit kéne tenni. Mert tényleg szeretem, és alig vārom a nyarat, hogy együtt lehessünk többet, de az még sok idő és azután megint ez lenne, ha vége a nyárnak.

2016. febr. 4. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. febr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ezt innen nehéz megmondani. Ez egy olyan próbatétel számotokra, amit ha túlél a kapcsolat akkor biztos sokat jelentetek egymásnak, komoly jövője lehet, de ez csak rajtatok áll (az h ezt a kérdést itt feltetted, nem jó előjel :v )


Nekem több egyetemista társam is "otthonhagyta" a barátnőkét, a többségük kitart.

2016. febr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!