Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehetséges, hogy sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges, hogy sokszor a fiatalabb lányok jobban felcsigáznak, mint a + 20-as os nők?

Figyelt kérdés

Ti is éreztetek már ilyet srácok?

Nem csak szexuális téren, hanem az egész lényük, jellemük. Érezni azt a romlatlanságot, lelki tisztaságot sokuknál, amit a 20+ os nőknél már nem sűrűn érzek. Az idősebb korosztálynál inkább egy ilyen zsigerből jövő védekezési mechanizmus, elutasítás, előítélkezés sugárzik sokszor.

Eddig csak nálam idősebb barátnőim voltak, még mielőtt kötekedne valaki, de mostanság egyre inkább foglalkoztat a gondolat, hogy összejönnék egy klasszikus minimum 15-16 éves lánnyal. Klasszikus = tud viselkedni, komoly, korrekt, kedves, hűséges, introvertált, házias, csinos stb.


2016. febr. 1. 19:58
 1/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:
84%

Valami jò képességű pszichiàter majdcsak befigyel.

1:pedo vagy

2:hatalmas téveszméid vannak korosztàlyokat, embereket illetően...

A többit a doki.

2016. febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Agyban baj van.
2016. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Imádom, amikor a kérdező még le sem írta mennyi idős, de már nekiesnek. :D Lehet hogy 21 éves, akkor mi a baj azzal, hogy az alsó határ 15-16? Nyilván kb. 18 évest keres, de ha megfelel a klasszikus után felsorolt tulajdonságoknak, az sem baj, ha esetleg 16.

Amúgy a belső elvárások kb. nálam is ugyanezek, de én azért találok a huszonévesek közt is ilyen lányokat. Nem egyszerű, de nem is lehetetlen.

2016. febr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Milyen romlatlanságot? Már 13-14 évesen túlvannak ezek mindenen, a meztelen ..csájukról küldözgetnek képeket 5 perc beszélgetés után ezek az ártatlan tinik. Viselkedni sem tudnak, a háziasságon meg csak röhögni tudok, komolyan. Na csak próbáld ki, nagyon meg fogsz lepődni.
2016. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elég kevés általad klasszikusnak leírt lány van, aki 15-16 éves... Mostanában még vagy nagyon gyerekek, vagy próbálnak úgy viselkedni, mint ha a huszas éveik közepén járnának.
2016. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Meglepodnel, ha tudnad mennyire nem ilyenek...
2016. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A fiatal, épphogy legális korú lánykák naivak, könnyen manipulálhatóak, és már attól félisten vagy a szemükben, ha betöltötted a 20at (vagy akár a 18at). Akik nem tudnak bánni a felnőtt nőkkel, azoknak nyilván ez lehet a mesebeli paradicsom, de végeredményben elég visszataszító a dolog. Mindegy, hogy 21 éves vagy, vagy 41, ilyenkor nem maga a korkülönbség számít, hanem az, hogy felnőtt férfi létedre egy olyan tinilányt akarsz, aki még a gimiben küszködik a törtek osztásával/szorzásával.
2016. febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát amikor én voltam, 15-16 éves, én már akkor sem éreztem a korosztályombeli lányoknál a "lelki tisztaságot". Sőt, már 8 évesen perverz disznók voltunk, és olyat játszottunk, hogy kártyákat feleltettünk meg csávóknak, és amelyiket kihúztuk a pakliból, kitaláltuk, hogy azzal fogunk "dugni", meg "hátulról dugni", meg "szendvicsezni". XDD

Szóval...

:D

Remélem, most kiábrándítottalak, de piszkosul. A különbség csak egyben rejlik, mégpedig abban, hogy face to face a 15 évesek még elég félénkek (bár manapság...)

22L

2016. febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 Oh hát fejben mi sem voltunk ártatlankák, de teljesen más az egész felállás, ha bejön egy képbe egy felnőtt, akiről a kora miatt azt hiszed, hogy több esze van, és aki jobban tudja hogy mit akarsz és mit nem.

Kb ez az a kor, amikor a tinik először próbálnak párkapcsolatokba bonyolódni, és pont semmi szükségük nincs rá, hogy megtalálja őket egy a nőknél sikertelen, 20as éveiben járó felnőtt, akinek idealisztikus képzelgései vannak a tinilányokról...

2016. febr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9: nem értékelem ezen hozzászólásodat. Figyeltem már a kommentjeidet, felismerlek a stílusodról. Minden egyes kérdéshez, ahol nem 20-on éves nőket istenítenek, te jössz az erkölcscsősz szövegeddel és megpróbálsz egy olyan képet ránkhúzni, huszonéves férfiakra, hogy biztos sikertelen vagyunk a korosztályunk beli nőknél, ezért az éles váltás. Elárulok két dolgot. Az ízlés tudatalatti dolog, és épp ahogy te szóban a rendes férfiakra buksz, az ösztöneid szerint lehet, hogy egy utolsó tahóval jössz össze, mert a kémia így játszik. Másrészről pedig, csak hogy tudd, a kérdésben is ki van emelve, hogy eddig nálam idősebb barátnőim voltak, tehát a nőknél való sikertelenségem ez álal ki is esik, ugyanis megtanultam és megtapasztaltam a szexualitás, szenvedély, érzelmek felsőfokát azokban a kapcsolatokban. Míg te lehet ezekről lemaradtál, mivel nagyon osztod a férfiakat, elképzelhető, hogy egy pókhálós vaginájú otromba anyakoca vagy, esetleg a másik véglet, miszerint egy kiégett bulipatkány, aki mások bemocskolásával próbálja meg a saját lelkét megkönnyíteni, bűntudatát leporolni. Szóval koccolj le te némber.
2016. febr. 1. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!