Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy azért vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azért vagyok oda ennyire érte, mert hasonlít az exemre?

Figyelt kérdés

Én nagyon nehezen esek szerelembe, de olyankor nálam azaz igazi, mindent elsöprő érzés. Eddigi életemben egyszer fordult velem elő ilyen, 5 éven keresztül imádtam egy férfit, ebből 3 évet együtt is jártunk. Vele akartam leélni az életem, mellette akartam lefeküdni minden este és mellette kelni minden reggel, tőle akartam gyereket, az én életemben nem létezett más, csak Ő. Sajnos ez az érzés nem volt kölcsönös, 3 különböző nővel csalt meg a 3 év alatt (legalábbis ennyi derült ki), a harmadikat már nem tudtam neki megbocsájtani (bár lehet az első kettőt sem kellett volna..), szóval fájó szívvel, de szakítottam vele. Mindennek már 2 éve. Azt gondoltam az életben csak egyetlen igazi szerelem van, és én azt már megtaláltam és el is vesztettem, szóval kicsit sem törtem magam, hogy más fiúk iránt érdeklődjek.


Úgy kb fél éve mégis megismertem egy másik férfit, aki első perctől megmozgatott bennem valamit, pedig én esküszöm kézzel lábbal tiltakoztam ellene, de aztán végül 2 hónapja mégis beadtam a derekam, és engedtem az érzéseimnek. Nemrég mutattam be a barátaimnak, és felhívták a figyelmem, hogy mennyire hasonlít a volt páromra. Külsőre, a stílusuk, a mimikájuk, a szókincsük, az életfelfogásuk... hát szóval elég sok minden. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nekem mindez nem tűnt fel korábban, de azt hiszem nem akartam tudomásul venni.

Ez szerintetek mennyire normális? Lehet, hogy csak a régi nagy szerelem érzését próbálom "átültetni" ebbe a kapcsolatba?


2016. jan. 30. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, hogy "normális"-e az nézőpont kérdése. Az biztos, hogyha azt gondolod, hogy ugyanolyan lesz mint a régivel, az téveszme. Viszont lehet jobb is, de rosszabb is. Ezek mind attól függenek, mennyire tudsz/akarsz kiszabadulni a régi szerelem alatt kialakult bűvkörből.
2016. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Biztos csak ez az idealod, ez tetszik neked.
2016. jan. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Erősen megkérdőjelezhető, hogy egy ilyen hiteltelen kamu ember hogy tehetett boldoggá? Gubanc van benned, keress fel egy jó szakit. Elképzelhető, hogy tudat alatt, ösztönös szinten hozzá hasonló embert keresel...
2016. jan. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Simán meglehet! Mindenkinek más típus jön be, valaki ezzel tisztában van, valaki nem. Ez lehet bőrszín, száj alakja, testalkat, hajszín, szemszín, stb. vagy ezek valamilyen kombinációja, vagy egy mosoly. Nézd meg Boris Beckert és a feleségét, vagy épp aktuális barátnőjét, hasonlóak, és félvérek.

Ha már találtál egy ilyen srácot, az jó, már csak annyi kell, hogy a belsőtök passzoljon, és ha te is bejössz neki, működik a kémia, akkor ez egy nagyon jó párkapcsolat kezdete lehet...Sok szerencsét!

2016. jan. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!