Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járjak vele csak azért, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járjak vele csak azért, mert nagyon hasonlít az exemre?

Figyelt kérdés
Az exem fél éve kilépett az életemből és még mindig hiányzik, de tudom hogy tovább kell lépnem. Lefeküdtem az egyik haverommal és egyre több időt töltünk együtt. Szerintem ő belém szeretett... Nem tudom hogy hosszabb távon működne-e a dolog. Tudom hogy az exem már sose jön vissza és ebbe képtelen vagyok beletörődni. Ti mit csinálnátok? :/
2011. jún. 24. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:

én amíg nem tudok lezárni teljesen 1 kapcsolatot magamban addig nem kezdek bele 1 újba,mert ha mondjuk nem jön össze az újjal akk nem akarok Neki fájdalmat okozni azzal,h én még az exemet szeretem és h ő 1fajta "pótlék"volt nekem..persze ez én vok...másrészről meg ott van a felejtés aminek ez is lehet 1 módja..a volt barátom is amikor szakított velem akk lefeküdt a volt nőjével h "elfelejtsen"..az már mellékes h neki nem jött össze neki mert mégis mellettem kötött ki..


21/L

2011. jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rá nézve ez nagy szemétség lenne. Ő beléd szeretett, te meg előbb vagy utóbb rájössz, hogy ő mégsem az exed, és vele nem ugyanolyan, ezért kidobod, őt meg összetöröd..
2011. jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!