Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti lenézitek azokat, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lenézitek azokat, vagy selejtesnek tartjátok, aki 30-40 évesen is egyedül él?

Figyelt kérdés

Én még csak egy 20 éves nő vagyok, de a közeljövőben én sem tervezek összejönni senkivel, mert sok csalódásom is volt már, de legfőképpen azért, mert rájöttem, hogy nagyon jól érzem magamat egyedül, sokkal jobban, mint hittem volna. Ráadásul szerelmes sem tudok lenni, eddig csak egyszer sikerült, és tetszeni is alig tetszik valaki, meg mindig van valami nagyobb dolog, ami zavar a másikban, egyszerűen nem találkozom olyannal, akivel el tudnék képzelni egy komoly kapcsolatot.


Ti mit gondoltok arról, ha valaki sokáig nem talál magának senkit?


20/L


2016. jan. 24. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Amíg nem nyavalyog, nem gondolok semmit. Mindenkinek megvan a maga élete, a maga sorsa, a maga lehetőségei, a maga választásai.

Ha elkezd nyavalyogni, akkor is először megnézem, mik a részletek és megpróbálok rávilágítani a holtpontjaira, de más helyett élni és cselekedni nem tudok és nem is akarok.

Úgy élsz, ahogy akarsz, amíg másnak nem vagy terhére vagy kárára.

2016. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennek így nincs sok értelme.

Egyedül él....másképp egyedülálló nincs se feleség se férj.


Egyedül él, az kit érdekel? Senkit. Az sem érdekel senkit, hogy akit lát 1x aki átmegy mellette a zebrán vagy fizet előtte a boltba, vagy lát egy szórakozóhelyen, vagy étteremben egy másik asztalnál, hogy az meg az meg az a másvalaki, hogyan éli az életét, senkit nem érdekel.

2016. jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem szoktam mások Életével foglalkozni ilyen téren és azt se szeretem, ha mások ez alapján ítélnének meg... mindenki más okok miatt választja az egyedüllétet... így tervezi, nem érzi szükségét párnak, nem jönnek össze a dolgok, nem talál megfelelő párt, meleg, stb.
2016. jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel 30 vagyok s egyedül, igy nem tartom magam sem selejtesnek sem mást. De ez aranyos, hogy mar eldöntötted hogy tíz-húsz évig egyedül leszel, s lehet két hét múlva jön valaki, aki felforgatja a világot, s másra sem tudsz majd gondolni, csak, hogy vele legyél. :)

30f

2016. jan. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit, így hozta neki az élet, vagy tudatosan döntött így. Az ő élete. Amíg nekem kárt nem okoz nem érdekel, hogy mit csinál! Felőlem szét is drogozhatja magát.
2016. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!