Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Arra vagyok kárhoztatva, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra vagyok kárhoztatva, hogy egyedül legyek?

Figyelt kérdés
Odavagyok egy pasiért ő is szerelmes belém,de féltékeny nagyon,mert vannak pasi haverjaim...és most nem akar beszélni sem velem,duzzog...pedig én mindig csak őrá tudok gondolni.
2015. dec. 16. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
A pasi haverjaidnak minimum a fele bármikor összejönne veled.
2015. dec. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sem beszélek most egy nővel pont azért, mert féltékeny vagyok a sok haverjára :D
2015. dec. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Ezen csodálkozol? :D Wazze, szerinted hányan dugnának meg téged a haverjaid közül? Legalább értelmes ez a férfi. Szóba nem állnék olyan nővel, akinek pasi haverjai vannak.
2015. dec. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Jesszus, emberek, attól, hogy vannak pasi haverjai attól még nem kéne féltékenynek lennie. Nőjjetek légyszi fel agyilag. Ha valakik egymást szeretik és megbíznak egymásban, akkor mire fel féltékenykedni?


Nekem is van egy-két pasi haverom, a párom mégse féltékeny rá, mert tudja, hogy csak őt szeretem, és más nem érdekel. De ehhez felnőtt gondolkodás szükségeltetik!!!

2015. dec. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
jogos! férfi és nő barátság nincs
2015. dec. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
#4: akkor is legyél majd felnőtt, amikor a partnered elmegy 2-3 csajjal sörözni egyszer...:)
2015. dec. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Páromnak is vannak csajhaverjai és.. mi van akkor, ez olyan nagy egetverő bűn? Miért kéne kisajátítanom, hogy csak a pasikkal haverkodjon? 100%-ban megbízom benne, és tervezzük hamarosan az esküvőt is.

Nem mindenkinek olyan szerencsétlen a párkapcsolati tapasztalata, mint pl. neked és sok mindenkinek.

2015. dec. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel a haverok közül,hányan dugnának meg,én egyedül vele akarok szexelni.
2015. dec. 16. 19:42
 9/10 anonim ***** válasza:

#10


Ugye tudod, hogy mindenki magából indul ki? :D Ezek szerint, akkor te így cselekednél, ahogy leírtad. De a te életedet lesz..rom.

Teljesen hidegen hagy a negativizmusod.

2015. dec. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Keress értelmes pasit. Egy normális férfi nem féltékeny a barátnője haverjaira, hanem megbízik a párjában. Ezen gondolkodj el.
2015. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!