Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha választani kéne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha választani kéne, szűz vagy nem szűz lánnyal jönnétek össze? Miért?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok :)
2016. jan. 17. 16:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%

Szűz. Én is az vagyok, és régimódi módon szeretnèm ha csak egy ember lenne az életemben akivel lefekszem, és jó lenne ha ő is így gondolkozna.

27/F

2016. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%

Nekem ez egyaltalan nem szempont. Es 14 eves kor felett mar egyebkent is minimalis az esely arra hogy nem szuz egy lany.

27/F

2016. jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Amelyikbe szerelmes vagyok.

22

2016. jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 opened paradise ***** válasza:
92%

Nem szempont,de ha kéne,akkor szűz. Te lehetsz az első,veled élhet át mindent elsőre,ragaszkodóbb lesz (vagy majd többet akar másokkal is,ez benne van a pakliban),nincsenek exek.

21

2016. jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Én is szívesebben jönnék össze süß lánnyal.
2016. jan. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 BlackSword ***** válasza:
94%
Ez nekem sem szempont... Mindenkinek van múltja...
2016. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

De azt ugye tudjátok, hogy a szűz lány nem marad veletek, max nagyon kicsi eséllyel?

Mármint persze akár évekig is kitarthat, sőt akár örökre is a kapcsolat, de ez ma már nem teljesen így megy... Régen igen, mert az volt az erkölcsös, az volt belenevelve gyerekkoruk óta az emberekbe, főleg a nőkbe, hogy az elsőnek kell lenni az utolsónak is. Ma már nincs ilyen, és semmi baj nincs azzal, ha valaki házasság előtt lefeküdt pár emberrel, sőt, előny, mert akkor már nem fog 30-40 évesen rájönni, hogy kipróbálná mással is.

És ez férfiaknál és lányoknál is így van.


Amúgy persze, hogy nem szempont, de írtam, hogy ha választani kéne, akkor melyik? :D Amúgy csak érdekelt. :)

2016. jan. 17. 16:50
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálam teljesen mindegy. A lényeg a szerelem.


22/F

2016. jan. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

"De azt ugye tudjátok, hogy a szűz lány nem marad veletek, max nagyon kicsi eséllyel? "


A szuz lanyokra vonatkozott a kerdes nem a szuz k rvakra nem?

2016. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Ha muszáj választani, akkor szűz, mivel én is az vagyok és mivel tiszteletre méltónak tartom a mai világban, ha valaki nem fekszik össze akárkivel.
2016. jan. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!