Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondolnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha a párotok 10 év alatt fejezné be az egyetemet (nem nehéz szak) és viccelődve posztolgatna erről instagramra?

Figyelt kérdés
2016. jan. 14. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmit, az ő dolga. Ha végzett, és érti a szakmát, senkinek semmi köze hozzá, több oka lehet, miért tartott ennyi ideig.
2016. jan. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ebben az esetben csak a saját hülyesége az ok, nem volt semmilyen gátlo tényező.
2016. jan. 14. 12:25
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Komolytalan,de az is lehet azért tanul mert lusta dolgozni. Ha komoly terveim vannak akkor ő felejtős lenne.

N/24

2016. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nagyon csodálkoznék, mit is keresek ilyen lusta disznó mellett, akinek az egyetem csak alibi, hogy addig se kelljen kilépni a nagybetűs életbe.

Legalább dolgozik valamit, vagy arra hivatkozva, hogy tanul, azt se?

2016. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha semmi gátló tényező nem volt, akkor szimplán hülye.
2016. jan. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

dolgozik mellette? van valami terve? egyébként milyen ember?


ennyiből nem lehet megítélni szerintem.

persze alapból rávágnám hogy gáz, mert 10 év mindenre sok, de nálunk is van olyan aki 5 éve 'befejezte' de a szakdogát nem adta le, tehát még nincs diplomája. igazából most fog végezni, de nyilván dolgozott addig.

2016. jan. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

engem zavarna. de gondolom tudtad amikor összejöttél vele,hogy komoly csúszásokban van.

amúgy így elég nehéz lesz munkát találni. átnézi egy HR-es hogy 10 évig taposta a szakot, mellette semmi munka. nem hiszem hogy behívnák így interjúra.

arról nem is beszélve,hogy gondolom már régen fizetősön van

2016. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#6-osnak igaza van; ez igy kicsit keves info. Ha suli mellett dolgozik es keres penzt, akkor miert lenne gaz? Ha en tartanam el, m o suliba jarna, de amugy logatja a labat egesz nap, akkor mar reg otthagytam volna.

Elgondolkodnek azon is, h ha lustasagbol nem fejezi be, akkor valszeg az elet mas teruletein is lusta es nem biztos, h osszekotnem az eletem egy lusta, motivaciok nelkuli emberrel...

2016. jan. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Komolytalan, gyerekes.

Nekem volt egy ilyen pasim. 8 éve jártam vele, azóta is egyetemre jár, pedig már akkor is oda járt 4 éve.

2016. jan. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ez legyen a legnagyobb baja :D
2016. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!