Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakìtanátok a pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakìtanátok a pasival azért, mert kicsi a pénisze, ha egyébként szuper a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2015. szept. 11. 15:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
megismertem egy pasit, aki tökéletesen megfelel nekem, szeretem is nagyon, nagy vonzerőt is érzek iránta, egyszer már lefeküdtünk, de zavarban volt a péniszmérete miatt, és azóta is hajtogatja, hogy neki csak ekkora, igy ugy amugy... Engem nem zavar, és én nem éreztem annyira picinek, kellemes volt, és izgató, de mégsem hisz nekem... Állitólag a barátnői ezért szakitottak vele... Hogy nyugtassam meg, hogy tényleg szeretem, és én nem fogom kitenni?
2015. szept. 11. 15:52
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden férfi azt hiszi, hogy kicsi a pénisze, még a kimondottan nagy mérettel rendelkezők is.

Szerintem itt más a baj... nagyon alacsony az önértékelése, ami egy párkapcsolatban komoly problémákat okozhat. Látod, hiába biztatod, semmit nem ér...

(Erősen kétlem egyébként, hogy a korábbi kapcsolatainak a péniszmérete miatt lett volna vége, inkább amiatt, hogy túl sokat görcsölt rajta, és ez egy idő után már roppant idegesítő tud lenni.)

2015. szept. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

én barátom dettó ilyen. és elmondom ezerszer,bizonygatok,de nem ér semmit. és sajnos nem csak ebben a témában van ez így.

egyre jobban fáraszt..

2015. szept. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem dicsérd meg, hogy remek a szex, jó érzés vele lenni. Ezt néhányszor besütheted. Ám hosszútávon, ha rögeszmés ilyen téren a srác, akkor nem fog semmit sem érni ez. Szóval nem biztos, hogy kiegyensúlyozott kapcsolatot ki lehet építeni egy ennyire önbizalomhiányos emberrel. Olyan, mintha pótanya lennél...
2015. szept. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ilyenkor orulok h nagy a branerem xd csak epp baratnom nincs;(
2015. szept. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem szakítanek mert teljesen lényegtelen mekkora a méret. Ez olyan mint amikor a csajok a kismell miatt sírnak. Egy kapcsolatot és a szexet nem a kismell vagy a kis penisz teszi tönkre. Kis penisszel is fajhat együttlét és lehet tökéletes is.
2015. szept. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem:)
2015. szept. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem szakítanék vele, főleg, ha más gond nincsen.

Nyugtasd meg, hogy semmi gond nincsen vele, és hogy tetszik neked. Bár, ha hónapok óta ezt hallgatod, az valóban nem lehet kellemes. Az állandó nyavalygás az idegesítő, nem a rövid.

Egyébként mennyi az annyi? Kitalálom, átlagméret...

2015. szept. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem szakitanék vele, eszemben sincs, nem tudom mekkora centire, mert nem mértem le... Azt érzem, hogy az exemnek nagyobb volt, de az egy dolog, soha nem mondtam neki, nem is tudja! Nekem nem kicsi, és kész, jó vele, de tényleg feszült szex közben, hogy nem hiszi el, hogy jó :(
2015. szept. 11. 16:46
 10/14 anonim ***** válasza:
tehát eszed ágában sincs szakitani? Engem megnyugtattál :)
2015. szept. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!