Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakìtanátok a pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakìtanátok a pasival azért, mert kicsi a pénisze, ha egyébként szuper a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2015. szept. 11. 15:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azért azt gondold át, hogy "egyébként szuper a kapcsolat", mert a jelek szerint nem az... szuper akkor lenne, ha nem kéne folyton a panaszkodását hallgatnod és a szexben sem görcsölne, hanem csak simán élveznétek...
2015. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy szakítanék. Nem tudom amúgy, kinek mi számít kicsinek, de pl. a Páromé kb. 12 cm, nekem meg pont ez az ideális méret, de ha kisebb lenne pár centivel, az se lenne lényeges különbség.


Mondjuk köztünk ez a méret kérdés soha szóba se került, szerintem neki nincs emiatt semmi komplexusa szerencsére, meg azt nyilván látja, hogy mennyire élvezem vele a szexet, és nem mellesleg milyen orgazmusokat tud okozni, szóval valahol még vicces is lenne, ha egyszer megkérdezné, hogy most akkor jó-e nekem ez a méret, vagy túl kicsi. :-)


Szerintem idővel jó eséllyel alábbhagy majd nála ez az aggodalom, ha látja, érzi, hogy neked milyen jó vele szeretkezni, ha te is gyakran kezdeményezel, meg szóban is kap tőled pozitív visszajelzést.

2015. szept. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem szakítanék.

Ellenben az állandó sírása miatta már eléggé tépné az idegeim...

2015. szept. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

volt ilyen barátom. kb olyan 12-13 centi lehetett neki, ami nekem bőven elég volt. előtte senkivel nem sikerült a hüvelyi orgazmus, még magamnak se, csak vele! :D de ennek ellenére, hogy ezeket látta és el is mondtam neki, állandóan ezen parázott, még azzal is meggyanúsított, hogy megjátszok mindent.. :/ sajnos erre rá is ment a kapcsolatunk, mert mondhattam akármit, állandóan ezen ment a para, ami a kapcsolatunkra is nagyon kihatott. szóval vége lett.


saját farkukat kicsinek látó srácok, nektek üzenem, hogy ne csesszétek el ezzel! ha a lány veletek marad szex után is, akkor nem esszenciális neki a nagy farok (én pl teljesen jól megvagyok 10-18 centis farkakkal :D) szóval felejtsétek el az egész kesergéses mizériát, mert ez fogja kikészíteni a csajt..

2015. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!