Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vannak itt olyanok rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok rajtam kívül akik nem tudnak belenyugodni a szakításba?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem most is egyedül szomorkodnak?
2015. dec. 27. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Eddig csak a magyaroknál tapasztaltam azt, hogy nem hajlandóak higgadtan megbeszélni a másikkal, megoldani főleg nem, az egy ideig nehezen működő kapcsolatukat. Könnyebb surmó stílusban bújkálni, mint logikusan, higgadtan megbeszélni fontos dolgokat és így Értékelni a másikat, mint ahogyan az elején.
2015. dec. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább már hiszti, fejezd be és kezdj egy új fejezetet mindenki ezt teszi. Nem fogsz belehalni te sem.
2015. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Senkimégisvalaki ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok :(
2015. dec. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első: ez nem vmi magyar mentalitás, hanem inkább az idióták mentalitása, biztos van ilyen mindenhol. A nem megbeszélés definíciója lehetne az a csaj, akibe én belefutottam, mégsem általánosítok, mert szerintem viszonylag kevés ilyen van, a többség azért képes vmilyen szinten megpróbálni megbeszélni a problémákat azzal, akit szeret. Többször valószínűleg én se fogok ilyenbe belefutni, mert az első jelnél menekülni fogok, ha meglátom vkin, hogy olyan. Nem éri meg kitartani egy ilyen mellett, mert a végén úgyis sz.rt kap vissza az ilyen embertől
2015. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

(utolsó vagyok)


A kérdésre a válaszolva pedig:


Igen, én sokáig nem tudtam belenyugodni a szakításba, pedig nem jártunk évekig, és egy csomó probléma volt a végén, ami miatt én is tudtam, hogy előbb-utóbb vége lenne. Amit a végén kaptam tőle, azon nehezen tettem túl magam (lásd előző hsz), ez volt 3 hónapja. Ma már viszont van egy kialakulóban levő kapcsolatom, és kezdem meglátni azt, hogy mennyire jó, hogy nem húzódott tovább, az elmúlt hónapok szenvedéseit pedig kezdem elfelejteni. Szóval hacsak nem vmi tökéletes kapcsolatnak vetett véget az, akit az életed szerelmének hittél, akkor sz.rd le, és gondolj arra, hogy lesz majd jobb. Ha viszont te rontottál el vmit, hát akkor majd túl leszel rajta, legközelebb meg ne kövesd el, hogy ne utólag sírj miatta.

2015. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!