Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok! Mikor kiborító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mikor kiborító, fojtogató már számotokra a szeretlek szó? (egy nap - hányszor)

Figyelt kérdés

Hányszor mondja nektek a párotok?

Nő létemre nekem mindig jól esik, akár hányszor is hallom a páromtól,de a fiúk besokalhatnak tőle?



2016. jan. 5. 17:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én igazából akárhányszor meghallgatom, jó érzés
2016. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%

Nekem bármennyiszer jó lett volna hallanom, napi 100-al sem fojtogatott volna.

Szerintem akit ez fojtogat az vagy szociopata vagy egyáltalán nem szereti a másikat.

2016. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
60%
Engem nő létemre ki lehetne kergetni a világból, ha naponta többször ezt kellene hallgatnom.
2016. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
21%
Imádom hallani többször is egy nap.
2016. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
szeretője voltam egy nőnek egyszer, amikor beszélt a faszijával minden alkalommal napi 4-5x is mondták egymásnak h nagyon szeretlek puszi én is nagyon szeretlek...igaz h közben ágyban voltunk dehát akkor is idegesítő volt.
2016. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
23%
Miért kellett lepontozni te kötsög? :) Mert szeretem hallani és mondani naponta többször, ha van párom, hogy szeretlek?
2016. jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Naponta többször mondja, én is. :) Ha szerelmes vagy, nem zavar. 24/N
2016. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!