Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a fojtogató érzés mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fojtogató érzés mikor múlik el?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nekem már elég régóta tetszik, de tényleg régóta.

A hétvégén mondta a legjobb barátnőm, aki nemrég lett szingli, hogy Neki elkezdett írogatni ez a fiú és hogy beszélgetnek és tetszik Neki, de ha engem zavar, akkor mondjam meg.

Először nem akartam mondani, mert tényleg szeretném, ha Ő boldog lenne, meg minden és reméltem, hogy nem fog zavarni.

De aztán mikor úgy tényleg eljutott a tudatomig ez, meg amikor láttam őket beszélgetni a suliban is, akkor olyan érzés jött rám, hogy azt éreztem elájulok, a nyakamtól a gyomromig olyan érzésem volt, mintha nem kapnék levegőt, izzadt a kezem, de közben jéghideg volt és néha ez még most is rám jön.

Napokkal később mégis elmondtam a legjobb barátnőmnek, hogy talán mégis zavar és nehezebb, mint gondoltam. Azt hittem, hogy ez a fojtogató érzés elmúlik, de nem.


Szerintetek ez miért jött?

Eddig is láttam a srácot más lányokkal, de ennyire rossz soha nem volt.

Lehet ragaszkodni valakihez, akivel nem is beszéltem még 5 mondatnál többet?

Mit csináljak?

17L


2015. jan. 15. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Átérzem a problémád! De probálj meg örülni a barátnőd boldogságának!
2015. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez az érzés az irigység, és a féltékenység kombinációja.

Akkor múlik el, ha nem leszel irigy és féltékeny.

Hogy mit csinálj? Valami mást, valaki mást, vagy valami elképesztőt!

2015. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem lesz közöttük semmi, ezt elmondta, mert fontosabb Neki a mi barátságunk.

Ma is lerázta a srácot (szerintem életében először tették ezt vele), szóval tényleg megérti ezt.

2015. jan. 15. 15:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz olyan sráccal, akit ennyire nem érdekelsz, h a barátnőddel foglalkozik. Lásd be nem ő az akit te igazán akarsz, csak egy képzelgés az ami vonz a srácban téged. Nem olyan mint amilyennek elképzelted. Tudom h nehéz, de láss tisztán. Engedd el!
2015. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!