Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom elfogadni magam. Az...

Nem tudom elfogadni magam. Az a fojtogató érzés gyötör az utcán, hogy kinevetnek. Ilyen csúnya lennék?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem, dehogyis vagy csúnya csak nincs önbizalmad. Mond ha belenézel a tükörbe egy csúny torz ember néz vissza rád?

Próbálj meg elégedett lenni magaddal.

Én is sokáig úgy voltam, hogy nem mertem kimenni az utcára teljes pompában és díszben de mára már rájöttem úgysem számított senkinek, hogy néztem ki és mennyire igyekeztem, hogy tetszek nekik. Semmi értelme. Van aki még egy lyukas ingben is szépnek látna. Hidd el...

2009. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem vagy csúnya szerintem, csak szorongós vagy.
2009. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
elnézést: csúnya
2009. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Most ezt komolyan kérdezed? Azt vágod, hogy nem látunk? Egyébként ízlések és pofonok... Szóval tudod, van, akinek éppen te jössz be (ha nem kérdezel zöldeket)!
2009. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Valószínűleg pszichológiai oka van a dolognak, nagyon kevés olyan gyökér ember van aki kineveti a nagyon csúnya embereket az utcán.


Bennem is volt egy időben ilyesmi érzés, pedig egész helyes férfi vagyok, de annyit hallottam, hogy mennyire ocsmány a képem, ha nem borotválkozom, hogy teljesen belémrögződött a dolog és rendkívül rossz közérzetem volt, ha nem volt időm vagy kedvem borotválkozni.


Ha nem tudod ezt magaddal vagy a barátaiddal tisztázni és súlyos a dolog, akkor lehet tanácsos fölkeresni egy pszichológust.

2009. jún. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az utóbbi hetekben annyira megszállt ez az érzés, hogy a párkapcsolatomban sem tudok már olyan magabiztosan viselkedni, mint régebben. Ráadásul szeszélyessé tesz, ha rámtör az érzés, kiállhatatlanul viselkedem.
2009. jún. 29. 22:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy képet magadról!LÉÉÉÉGYSZÍÍÍÍÍÍÍ!
2009. jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is így voltam, te biztos fiatal lehetsz ! nincs csúnya ember, csak olyan, aki nyunyának tekinti magát, nézz úgy a tükörbe, hogy szépnek lásd magad, és akkor szép is leszel :D
2009. júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tegyél fel ide egy képet, és majd elválik. Annyira ronda csak nem vagy, hogy nem mersz feltenni.
2009. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!