Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok! Mikor kiborító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mikor kiborító, fojtogató már számotokra a szeretlek szó? (egy nap - hányszor)

Figyelt kérdés

Hányszor mondja nektek a párotok?

Nő létemre nekem mindig jól esik, akár hányszor is hallom a páromtól,de a fiúk besokalhatnak tőle?



2016. jan. 5. 17:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Havonta egyszer-kétszer bőven elég, de a napi többszöri az szerintem már beteges. Nekem legalábbis herótom van tőle.
2016. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem fojtogató ha tényleg szereted a másikat és ő is téged.
2016. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

Én is mondom sokszor, de a páromnak nehezére esik kimondani! (pedig szeret!)

F/60

2016. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%

A barátom már a kapcsolatunk elején tisztázta, hogy napi 1x igényli, főleg telefonálásnál elköszönéskor.

Így ő napi 1x hallja tőlem, nem panaszkodik :)

2016. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a barátom napi többször mondja magától, igényli, nincs belőle elege. Nekem is nagyon jól esik hallani is és kimondani is. Erősít minket.
2016. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Na most megnéztem hányszor mondta, ma nekem. Kétszer, és én is neki kétszer. Bár ő még nem a párom.
2016. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem mi lehet ezen fojtogató.Ha nincs meg az érzés akkor természetesen zavaró,de ha őszintén van mondva és kölcsönös akkor mehet akár napi tízszer is.:)

30+F

2016. jan. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem mondom minden nap,telefonban ritkán.Csak miután egészen személyes dolgokról beszéltünk.
2016. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

én heti 2x örülnék neki.

N

2016. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

mi minden nap többször is mondjuk, 5-6szor is akár. nincs ezzel baj.

20n

2016. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!