Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érvelnek sokan amellett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érvelnek sokan amellett, hogy ha elhaloban van egy kapcsolat, a következővel se lesz jobb?

Figyelt kérdés
Nem a tartos kapcsolat ellen vagyok, csak kiváncsiság.
2016. jan. 3. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Na látod ezt én is utálom aki ezt gondolja.

Attól, hogy egy valakivel nem működött még mással működhet sokkal jobban.

Vagy azt mondják ő volt az igazi ja persze ....

2016. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyen összefüggésben szoktak ezzel érvelni sokan?
2016. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogymi? :D Sose hallottam még ilyet. Ki mondja és hol?
2016. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam ilyent.
2016. jan. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon sok párkapcsolati kérdésnél. Ez világos, hogy nem kell virágrol virágra szállni az embernek, és tiszteletet kell tanusitani a meglévő párja felé. Aztán bonyolult helyzet egy házasság felrugása is, pláne gyerekkel. De ha csak azt nézem, hogy ide kiirta a kérdést, az már jelent valamit. Ezek szerint minden ppotenciális partner tök ugyanolyan lenne ? Szerintem nem. És igen, a szerelem elmulik. Az is lehet, hogy a következővel rosszabb lesz. De miért ne lehetne jobb,lehet hogy ennyi idő mulva azzal a másikkal még mindig sokkal jobb lesz.Pláne ha türelmesen és körültekintően keresek. És addig is ott van előttem az illetővel egy szép szerelem. Amugy is, egy ember átlagban nem egyszer szerelmes az életében.


Nem tudom, azért irják-e sokan, mert hagyták már ott őket és a negativ hozzáállás bennük maradt..

2016. jan. 3. 19:45
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ez meglep, hogy többen nem halottatok ilyet, mert sztenderd válasz szokott lenni, hogy valaki erősen gonodlkozik a kapcsolat lezárásán és sokan jönnek azzal az érvvel, hogy ne hagyja ott a párját, ha már eddig kitartottak egymás mellett, a következővel se lenne jobb
2016. jan. 3. 19:46
 7/11 anonim ***** válasza:

Így már érhetőbb, köszi a kifejtést.

Bevallom, én akkor tartom ezt reális érvnek, ha valaki sorozatosan követi ugyanazt a sémát a párkapcsolataiban (ugyanolyan partnerek, ugyanolyan jellegű problémák) és valamiért nem hajlandó leülni és elgondolkodni ezen, hanem ugrana fejest rögtön a következő (várhatóan ugyanolyan) kapcsolatba.

Más esetben nem látom értelmét ennek az érvelésnek én sem.

2016. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne jobb?


Ez kb olyan mint a lottó. Vagy nyersz rajta vagy nem. Attól mert veszel 100 szelvényt, az esélyeid olyan kis mértékben nőnek, hogy 1000 évig játszanál se biztos, hogy megnyernéd.


Amúgy meg a magyarok többsége pesszimista! Ha nekem sz@r legyen másnak is zs@r.

2016. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aki így gondolja az magában nem bízik.
2016. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan, mint a lottó, attol nagyobbak az esélyek. Még az "igazi" megtalálására is, persze ez ma már divatszo lett, de nevezzük mondjuk egy kimondottan jo kapcsolat megtalálásának. És egy nem "ideálisnak" tartott, de a mostanitol sokkal jobb megtalálásának pláne van esélye. Sőt, továbbmegyek, sokaknak egyedül is jobb lenni, mint egy rossz kapcsolatban. Már ezek miatt is van értelme. Ezen kivül ha a következőnél is mondjuk 7 év után ellaposodik és mgszokássá alakul a kapcsolatom, attol még lehet előtte pár nagyon szép évem vele, ami a mostanival már most is csak multidő.. Pl. ezek miatt..
2016. jan. 3. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!