Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelem esetén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem esetén mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki régóta tetszik, beszélgetünk, de nem vallottam be neki nyíltan, csak utaltam rá. Elsősorban azért nem mert egy közeli ismerősömmel járt. Eddig egészen más kaliberű srácokkal járt mint én, nem igazán jövök be neki, max "barátként". Aztán szakított az ismerősömmel, és mivel kb 3 évig voltak együtt sírt nekem pár sort facebookon. Aztán 3 hét múlva összejött egy másik osztálytársammal.. Ez normális? Ez kb 3-4 hónapja történt. És az normális, hogy én nem tudom mással elképzelni a jövőmet, más lánnyal nem, csak vele, és folyton ő jár a fejemben? Mit csináljak? Írhattok privátban is, de ide is.
2016. jan. 2. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Új év van, élj új életet!
2016. jan. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Legyél férfi, és keress magadnak egy nőt.

Ő nem foglalkozik veled. Keress másikat.

2016. jan. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik! Az igazi élet azután lesz,mikor leválsz az osztálytól :)
2016. jan. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szerelmet nem lehet iranyitani. Azt tudnam javasolni ismerkedj,akar tarskeresokon,chaten,buliban barhol mas lanyokkal. Akkor is nehez lesz elfelejteni mivel sokszor talalkoztok de ha van mas aki jobb,szebb akkor konyebb:) Hajra van sok csinos lany aki szeretne Teged.Nem csak baratkent!
2016. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom amit mondasz 4-es, de nem nagyon hiszek benne .. :(
2016. jan. 2. 20:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Ment a zöld pacsi mindenkinek
2016. jan. 2. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!